Novi Pazar – Spartak Ždrepčeva krv 2:1 (1:1)

Gradski stadion u Novom Pazaru. Sudija: Mitić Milan. Strelci: 0:1 Srećković (15.). 1:1 Aganspahić (25.), 2:1 Mijić (64.)

Novi Pazar: Drobnjak, Vlajković, Kiković (77. Kovačević), Tomić, Dragutinović (46. Stoiljković), Blagojević (65. Pešukić), Mijić, Aganspahić (41. Islamović), Gigić (65. Delimeđac), Cisse, Kojić.

Spartak Ždrepčeva krv: Dujmović, Tekijaški, Ivančević, Vidović, Shimura, Đurasović (90. Šormaz), Vidaković (76. Branković), Savković (59. Vujanović), Srećković (59. Furtula), Tufegdžić (76. Rajović), Bijelović.

Novi Pazar je prekinuo niz Subotičana od dve uzastopne pobede. Kako je i najavljivao šef struke Vladimir Buač bilo je ovo teško gostovanje Spartaka, na kojem, su poraženi iako su u 15. minutu poveli sa 1:0 golom Srećkovića. Domaćini su nakon desetak minuta poravnali da bi u drugom poluvremenu golom Mijić došli do pobede.

Utakmica je počela veoma otvoreno sa obe starne. Prvi su do prilike došli domaćini, u 11. minutu Gigić nije uspeo da nadmudri golmana subotičana, dva minuta kasnije Dragutinović je za malo bio kratak nakon ubacivanja Tomića. Spartak je uzvratio preko Tufegdžića u 14. minutu da bi samo minut kasnije Srećković odličnim šutem sa oko 16 metara savladao golmana Drobnjaka. Nakon primljenog gola Novi Pazar je preuzeo terensku inicijativu. Šansu su mali Dragutinović koji loptu šalje preko gola, zatim Aganspahić čiji šut glavom  završava poed stative. Domaćinu se isplatila dominacija u 25. minutu kada su stigli do izjednačenja, Tomić je iz prekida loptu poslao pred gol Spartaka gde je Aganspahić glavom poslao u mrežu za 1:1. Do kraja poluvremena nije bilo više izrazitih prilika za postizanje golova.

U nastavku utakmice Gigić i Stoiljković su propustili prilike za postizanje gola. Po isteku 60. minuta Tomić je šutirao pravo u golmana Dujmovića.  Novi Pazar je do pobedosnog gola došao u 64. minutu, nakon odlično izvedenog slobodnog udarca Miloša Mijića sa oko 20 metara. Nakon primljenog gola, terensku inicijativu su preuzeli subotičani. Najbolju priliku za poravnanje imao je Shimura u sudijskoj nadoknadi kada je nakon kornera loptu glavom poslao u prvacu protivničkog gola, međutim golman Drobnjak je bio na visini zadatka.