Čukarički – Spartak 3:0 (2:0).

Beograd, Gledalaca: oko 400. Sudija: Bojan Nikolić. Strelci: Igor Matić u 21., Tijago Galvao u 45. min i Marko Marinković u 74. min (autogol).

Čukarički: Stevanović, Stojković, Ostojić, Pijasentin, Boljević, Janković (60. Jovanović), Srnić, Mandić, Matić, Galvao (53. Bojić), Pavlović (77. Mirosavljević)

Spartak: Janošević, Farkaš, Antonić, Marinković, Milošević (46 Torbica), Kovačević, Jondić, Jočić, Makarić, Ilić (68. Živković), Bogunović (46. Mrkela).

Spartak je doživeo novi poraz, peti uzastopni po redu. Čukarički je slavio sa 3:0, a subotičani su propustili penal u drugom poluvremenu.

Spartak je prvi zapretio u trećem minutu, Miloš Bogunović izveo je korner sa desne strane, loptu je zakačio Goran Antonić i prosledio je do Vladimira Kovačevića, ali je njegov udarac sa gol linije izbio Staniša Mandić. Čukarički je uzvratio u devetom minutu, Matić je uputio dobar centaršut u peterac, gde je glavom pokušao Galvao, ali je golman Spartaka, Janošević dobro intrvenisao i izbacio loptu u korner.

Domaći su do vodstva došli u 23. minutu. Stojković se probio po desnoj strani, uputio centaršut do Andrije Pavlovića, koji pokušao udarcem glavom da savlada golmana Spartaka, međutim Janošević je odbranio šut no lopta se odbila do usamljenog Matića, koji je neometano sa par metara šalje u mrežu. Spartak se oslobodio pritiska u nastavku susreta, ali u sudijskoj nadoknadi prvog dela Čukarički stiže do novog gola. Staniša Mandić je prošao po desnoj strani, vratio loptu na 12 metara, a na nju je natrčao Tijago Galvao i preciznim udarcem savladao Janoševića.

Prvu priliku u nastavku susreta imao je kapiten subotičana, Vladimir Torbica koji je u igru ušao u drugom poluvremenu. Izveo je slobodan udarac u 55. minutu sa oko 20 metara i proslavio golmana Čukaričkog,  Nemanju Stevanovića koji je paradom uspeo da odbrani svoju mrežu. Spartak je zaigrao znatno bolje u nastavku a najboljupriliku propustili su u 65. minutu susreta. Nakon šuta Torbice ka golu, lopta j eu letu pogodila u ruku Stojkovića, nakon čega j esudija morao da pokaže na belu tačku. Loptu je uzeo Stefan Ilić no njegov šut brani golman Stevanović.

I kada nisu uspeli da smanje prednost i utakmicu rezultatski naprave neizvesnom, usledio je novi sretni gol Čukaričkog. Domaći su ubacili loptu sa leve strane u šesnaesterac subotičana, defanzivac Marko Marinković se nije najbolje snašao i poslao je u sopstvenu mrežu za konačnih 3:0.