Radnik – Spartak Ždrepčeva krv 3:0 (1:0)

Surdulica, Gledalaca: oko 1200. Sudija: Petar Piper (Čačak). Strelci: 1:0 Milovanović u 34. – 2:0 Radović u 61. – 3:0 Trifunović u 75. min

Radnik: Čančarević, Milinković, Gojković, Žarković, Adamović, Milovanović, Žakula (80. Stanković), Arsenijević (83. Zlatanović), Trifunović, Keremex, Radović (66. Pejčić).

Spartak Ždrepčeva krv: Jović, Gajić, Kerkez, Ćalasan, Tomović, Krefl, Glavčić, Krmar (72. Stanković), Abaz (57. Savković), Purović (81. Antunić), Jovović.

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi poraženi u Surdulici od Radnika sa 3:0. Vodeći gol domaćina poremetio je igru subotičana koji su u drugom poluvremenu igru prepustili protivniku.

Subotičani su utakmicu počeli u nešto izmenjenom sastavu od uobičajene jer su imali određene kadrovske probleme što je trener Černišov i istakao u najavi ovog susreta. Utakmica je počela u visokom ritmu sa obe strane sa po jednom odličnom prilikom za obe ekipe. Domaćini su do vodstva došli u 34. minutu kada je Adamović izveo korner lopta j edošla do Milovanovića koji je uputio oštar i precizan udarac te loptu od stative poslao u mrežu.

Drugo poluvreme počelo je boljom igrom Radnika. Prednost su duplirali u 61. minutu kada se Keremex izborio za loptu, uposlio Radovića koji je ušao u šesnaesterac i loptu ispod golmana Jovića poslaou mrežu. Spartak je uzvratio u  69. minutu preko Jovovića koji je uputio odličan šut iz daljine, ali siguran je bio golman Čančarević. Radnik je definitivno rešio pitanje pobednika u 75. minutu kada je Trifunović glavom na dodavanje Milovanovića doveo svoj tim u vodstvo od 3:0.  Deset minuta pre kraja ponovo je Jovović pokušao iz daljine i proslavio golmana Čančarevića koji je bio na visini zadatka. najbolju priliku da za postizanje gola Spartak Ždrepčeva krv je imala u finišu utakmice kada je bek Milovanović loptu sa gol linije izbacio daleko u polje.