2-3 Šormaz 61′

igrač utakmice: Matijević Nemanja /Spartak/

Spartak: Dokić, Ristić, Kuktin, Stanaćev(86′ Kozomora), Damjanović, Glončak(32′ Milijašević), Pavlović, Lazić, Šormaz(86′ Mihailović), Matijević, Lučić

Vojvodina: Vojvodić, Kostić, Devetak, Kačavenda, Beljanski (82′ Nešković V.), Dunđerski (83′ Janković), Vidaković (90′ Lalić), Stojaković(87′ Tedić), Zličić(68′ Živković), Kovačević (73′ Nešković M.), Mitrović

U netipičnom terminu za fudbalsku utakmicu, danas se na Gradskom stadionu, odigrao fudbalski derbi nizije. Snage su odmerili Spartak i tradicionalno neugodni protivnik iz Novog Sada ekipa Vojvodine.

U prvih pola sata, videli smo, odličnu igru naših momaka, a onda posle jedne greške golmana Dokića, koji je nepotrebno istrčao visoko, sudija pokazuje na belu tačku. Već u sledećem napadu je bilo 2-0 za goste. Slično je bilo i na prethodnoj utakmici kada su Plavi golubovi igrali i stvarali šanse a protivnik to kažnjavao golovima. U 41minutu hladan tuš 3-0 za Vojvodinu. Nisu se ni tada predavali igrača Spartaka, Šormaz je smanjio na 3-1 malo pre sudijskog zvižduka za poluvreme, a u nastavku je smanjio na 2-3. Ređale su se akcije i šanse za Spartak ali nedostajalo je malo više koncentracije u završnici ali i sportske sreće. Po sopstvenom priznanju gostiju iz Novog Sada, ako je to za utehu, niko ih nije ovako nadigrao u dosadašnjem delu prvenstva.

U narednom kolu, Spartak gostuje Partizanu.