Mladost – Spartak Ždrepčeva krv 2:0 (1:0)

Stadion Mladost u Lučanima. Gledalaca: oko 400. Sudija: Dalibor Manojlović. Strelci: 1:0 Dimić (23.), 2:0 Radivojević (87.)

Mladost: Rosić, Pešić, Milošević I., Šatara, Milošević B., Jovanović (88. Trifunović), Pejović, Pavlović, Tumbasović, Dimić (73. Odita), Radijević (90. Lazić)

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Stojković, Kerkez, ćalasan, Vukčević (45. Milošević), Jočić, Đuričin, Šimura (75. Glavčić), Čečarić (71. Dieng), Savković, Nikolić.

Fudbaleri Spartaka poraženi su u Lučanima od ekipe Mladosti koja je bila konkretnija i golovima Dimića u prvom poluvremenu i Radivojevića u finišu meča slavila sa 2:0.

Utakmica je počela šansom domaćina, Milošević je uposlio Jovanovića koji je izbio sam pred golmana Ostojića koji odlično zatvara ugao i loptu šalje u korner. Odgovorili su subotičani preko Čečarića koji šutira preko gola. U početnoj inicijativi Mladost je imala još par ozbiljnih prilika pre svih Radivojević koji je dobro šutirao, ali Ćalasan glavom izbija loptu. Fudbaleri Mladosti su do prednosti došli u 23. minutu, Vladimir Radivojević je dubinskom loptom uposlio Dimića koji se našao sam pred golmanom Ostojićem i loptu prosledio u mrežu. Subotičani su vrlo brzo imali veliku priliku za poravnanje rezulatata, međutim šut Savković odličnom reakcijom zaustavlja golman Rosić.

Početkom drugog poluvremena obe ekipe su imale par dobrih prilika za postizanje gola, međutim istakli su se golmani koji su uspeli da sačuvaju mrežu. Rosić je zaustavio šut Čečariću i Đuričiću a sa druge strane Ostojić je izašao kao pobednik nakon pokušaja Dimića i Tumbasevića glavom. Konačan rezultat postavio je Vladimir Radivojević u 87. minutu pošto je iskortistio dobru loptu koju je u kazneni prostor nakon prodora po desnoj strani uputio Bogdan Milošević za konačnih 2:0.