Mladost – Spartak Ždrepčeva krv 2:1 (1:0)

Stadion FK Mladost u Lučanima. Sudija: Široki Zoran. Gledalaca: oko 300. Strelci: 1:0 Pejović Aleksandar (45. iz penala), 1:1 Denković Stefan (90. iz penala), 2:1 Pejović Aleksandar (90+3 iz penala)

Mladost: ROSIĆ Dragan (G), MILOŠEVIĆ Ivan, MARKOSKI Jovan (61. DIMIĆ Stefan), PEJOVIĆ Aleksandar, RADIVOJEVIĆ Vladimir, ANDRIĆ Nikola, TUMBASEVIĆ Janko, LEKOVIĆ Nikola, JOVANOVIĆ Petar, JOVANOVIĆ Lazar (84. PEŠIĆ Ivan), PAVLOVIĆ Predrag

Spartak Ždrepčeva krv: OSTOJIĆ Miloš, SHIMURA Noboru, KERKEZ Dejan, MILOŠEVIĆ Stefan (81. HOWELLS Bassey), GLAVČIĆ Nemanja, DENKOVIĆ Stefan, DUNĐERSKI David, OBRADOVIĆ Nemanja (80. LUČIĆ Milan), MARČIĆ Milan (58. VUKČEVIĆ Andrija),  ĆALASAN Nemanja, ČEČARIĆ Bojan

Fudbaleri Spartaka poraženi su u Lučanima sa 2:1 u utakmici u kojoj su sva tri gola postignuta iz penala, od kojih dva u sudijskoj nadoknadi.

Mladost je imala terensku inicijativu u prvom poluvremenu, da bi do vodstva stigli u sudijksoj nadoknadi prvog poluvremena kada je sudija Zoran Široki dosudio najstrožu kaznu za domaće. Vodeći gol sa bele tačke postigao je Pejović Aleksandar. U nastavku susreta subotičani su uzvratili domaćinu i do poravnanja stigli u 90. minutu kada je siguran izvođač najsrože kazne bio Denković. Izgledalo je da će ovaj gol Spartaku doneti vredan bod, međutim u poslednjim trenucima susreta, tačnije u 93. minutu sudija Široki Zoran je još jednom pokazao na belu tačku. Pejović je ponovo bio siguran izvođač te je svojoj ekipi doneo sva tri boda.