Napredak – Spartak Ždrepčeva krvb 4:3 (2:2)

Stadion Mladosti u Kruševcu. Gledalaca: oko 700. Sudija: Široki Zoran. Strelci: 0:1 Savković (4. min), 1:1 Ndiaje (20. min), 2:1 Zec (23. min), 2:2 Čečarić (45. min), 3:2 Nikolić (73. min), 3:3 Savković (90+1 min), 4:3 Vulić (90+2 min)

Napredak: Petrović, Kostić, Miladinović, Eskić (81. Jesse), Petrović, Vulić, Vukanović, Zec (75. Šljivić), Boranijašević, Ndiaye (41. Milisavljević), Nikolić.

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Ćalasan (41. Tekijaški), Kerkez, Milošević (81. Vukčević), Stojković, Jočić, Shimura, Glavčić (75. Đuričin), Čečarić, Savković, Nikolić.

Fudbaleri Spartaka poraženi su u Kruševcu u utakmici koja je obilovala odličnim akcijama gde su obe ekipe igrale na gol više. Viđeno je čak sedam golova od kojih je pobedonosni postignut u poslednjim trenucima susreta

Spartak je odlično otvorio utakmicu. Prvu šansu imao je Čečarić u 2. minutu koji je iskosa sa desetak metara silovito šutirao i proslavio golmana Petrovića. Dva minuta kasnije odlična kontra subotičana,  Nikolić je proigrao Čečarića u šesnaestercu gostiju koji pronalazi slobodnog Savkovića a ovaj pored istrčalog golmana loptu šalje u mrežu za vodstvo Spartaka od 1:0.

Uzvratili su domaćini punom merom,  N’Daje je odlično iskoristio dubinsku loptu koju je Petrović ubacio sa leve strane i pogodio gornji ugao za 1:1 u 20. minutu. Samo tri minuta kasnije Napredak je preokrenuo rezultat. Loptu koja je u šesnaesterac Spartaka ponovo došla iskosa sa leve strane, na kratko je primio Petrović i preusmerio je do Zeca koji je odlično ispratio akciju i pogodio za 2:1.

Nakon primljenog gola Subotičani su uzvratili preko Glavčića koji iz slobodnog udarca odlično šutirao, međutim golman Petrović paradom čuva svoj gol. U poslednjem minutu prvog dela Spartak je došao do poravnanja. Čečarić je sa preko dvadeset metara izveo odličan slobodan udarac i loptu poslao u nebranjeni deo mreže za 2:2.

Početak drugog dela pripao je Spartaku, odlične šanse imali su Shimura i Nikolić, ali oba puta golman Petrović je bio siguran. Pokušao je Vukanović „makazicama“ da dovede Napredak u vodstvo, ali za malo je bio neprecizan. Domaći su do novog vodstva stigli u 73. minutu, Milisavljević je izveo korner sa leve strane, lopta dolazi do igrača Napredka koji je glavom prosleđuje u peterac do Nikolića a ovaj je ispod golmana Ostojića poslao u mrežu za 3:2.

Sedam minuta pre kraja Nikolić je mogao da potvrdi pobedu Napredka sa bele tačke. Međutim, njegov šut odličnom intervencijom brani golman Ostojić i ostavlja nadu Subotičanima koji su to iskoristili i u 91. minutu i stigli do novog poravnanja. Savković se odlično izborio sa dubinskom loptom od svog saigrača i sa šesnaest metara rutinski je lobovao istrčalog golmana Kruševljana za 3:3.  Kada su svi očekivali da će se utakmica završiti nerešenim rezultatom Vulić je samo minut kasnije, prelepim golom iz okreta pogodio suprotan gornji ugao gola Spartaka za pobedu Napretka od 4:3.