Radnik – Spartak Ždrepčeva krv 2:0 (1:0)

Stadion u Surdulici. Sudija: Radaković Nikola. Strerlci: 1:0  Milovanović (19.), 2:0 Janjić (75.)

Radnik: Ranđelović, Hodžić (90. Ignjatović), Jokić, Radmanović, Milovanović (90. Lukić), Subotić (73. Nedeljković), Duronjić (73. Janjić), Oreščanin, Medić, Stojanović, Spasić (90. Bjedov).

Spartak Ždrepčeva krv: Dubljanić, Shimura (86. Jezdimirović), Đurasović (70.Šćepanović), Srećković, Todoroski (70. Mihajlović), Vidaković, Ostojić, Tufegdžić, Vidović, Filipović (70. Bogićević), Bijelović (86. Rajović)

Spartak je poražen u Surdulici od domaće ekipe Radnika sa 2:0 u utakmici 4. kola plej aut lige. Radnik je načeo Golubove u 19 minutu golom Milovanovića a konačan rezultat postavio je Janjić 15 minuta pre kraja susreta.

Bolje su otvorili utakmicu domaći igrači, zapretili su preko Medića a potom je šansu imao i Duronjić međutim oba puta se istakao golman Dubljanić. Radnik je poveo u 19. minutu kada se Duronjić probio po levoj strani, uputio centaršut pred gol subotičana gde je najsnalažljiviji bio Milovanović koji glavom u skoku donosi prednost svom timu, 1:0. Nakon primljenog subotičani su pokušali da uzvrate, Bijelović se našao u prilici i istakao golmana Ranđelovića.

U nastavku susreta nije se menjao odnos snaga na terenu. Domaćini su imali više od igre. Udvostručili su vodstvo u 75. minutu, Spasić se izborio za loptu, uposlio slobodnog Janjića koji postiže gol za konačnih 2:0. U finišu susreta, Spartak je mogao do gola, međutim lopta je nakon slobodnog udarca Srećkovića pogodila stativu.