Spartak Ždrepčeva krv – Kolubara 2:1 (0:1)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 1.500. Sudija Novak Simović. Strelci: 0:1 Đuričković (18.), 1:1 Bijelović (59.), 2:1 Tanasin (63.)

Spartak Ždrepčeva krv: Manojlović, Tanasin, Bogićević, Ostojić (32. Filipović), Vitorović, Shimura (82. Moris), Đurasović, Bijelović, Stanić (46. Tumbasević), Srećković, Obreadović (77. Hrstić)

Kolubara:  Stanivuković, Azemović, Bakić, Kočović (74. Ilić), Đokić, Nikolić (46. Sadiković), Milojević, Petronijević (64. Đorković), Kadrić, Đuričkovičć (64. Marjanović), Vukušić (64. Filipović).

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi savladali su Kolubaru posle preokreta i tako prekinuli negativan niz. Poveli su gosti u 18. minutu da bi u nastavku susreta Spartak bolju igru krunisao sa dva gola i osvajanjem važna tri boda.

Zapretili su subotičani u drugom minutu susreta,  Bijelović je centrirao a Srećković glavom sa pet metara loptu poslao ka golu, međutim isprečio se Stanivuković odličnom odbranom. Pokušao je ubrzo i Obradović, ali ponovo je golman Kolubare bio na visini zadataka. Spartak je imao inicijativu, međutim do prvog gola su došli gosti. Presekli su igrači Kolubare napad subotičana u 18. minutu, Vukušić je krenuo u kontranapad uz levu aut liniju loptu uputo pred gol gde je natrčao Đuričković i doveo svoj tim u vodstvo 0:1. Imali su gosti priliku u 32. minutu da udvostruče vodstvo, međutim Manojlović je sačuvao svoju mrežu nakon šuta Kadrića. Spartak je preuzimao inicijativu, međutim nisu mogli da probiju odličnu odbranu Kolubare. Srećković i Shimura su imali prilike da izjednače rezultat, ali na odmor se otišlo sa minimalnim vodstvom gostiju.

U drugo poluvreme Spartak je ušao sa velikom željom da sustigne rivala. Imali su terensku inicijativu koju su iskoristili u 59. minutu Tumbasević je uposlio Bijelovića koji je prevario protivničku odbranu i doneo poravnanje, 1:1. Samo četiri minuta kasnije subotičani su stigli i do rezultatskog preokreta. Tanasin je iskosa sa desne strane preciznim šutem savladao golmana Stanivukovića za 2:1. Nakon toga gosti su zaigrali otvorenije sa namerom da dođu bar do boda. Igra se rasplamsala, voidial se borba za svaku loptu. Spartak je imao priliku da okonča utakmicu, međutim šut Luke Bijelovića sa ivice šesnaest metara zaustavlja prečka.