Olympic – Spartak Ždrepčeva krv 3:0 (1:0)

Antalija. Strelci: 1:0 Kargbo (45.), 2:0 Nkeng (46.), 3:0 Nkeng (48.)

Olympic: prvo poluvreme – Kichak – Veklyak, Snurnitsyn, Drame (Zotko 30), Alvarenga, Khameluyk, Politylo, Zaviisky, Teixeira (Benito 30), Chogadze, Kargbo. drugo poluvreme – Kichak – Zotko (Snurnitsyn 65), Veklyak (Drame 60), Labedenko, Pasich, Tsymbaluyk, Benito, Politylo (Khameluyk 60), Romanovsky (Teixeira 60), Chogadze, Nkeng

Spartak Ždrepčeva krv: prvo poluvreme – Dujmović, Vidović, Tekijaški, Shimura, Milošević, Žurasović, Marčić, Jovanović, Srećković, Furtula, Bijelović. igrali još: Dubljanić, Šormaz, Branković,Stojanović, Mažić, Jočić, Jevremović, Miodragović, Rajović., Vujanović, Jančić, Hrstić, Kilibarda, Jović, Vidaković, Morris, Dunšerski, Savović.

Fudbaleri Spartaka poraženi su u trećoj u trećoj pripremnoj utakmici tokom priprema u Antaliji od ukrajinske ekipe Olympik sa 3:0.

Subotičani su vrlo agresivno otvorili utakmicu. Stvorili su dve dobre prilike za vodstvo međutim golman Kichak je uspeo da sačuva svoju mrežu. Nakon dvadesetak minuta igre, Ukrajinci su se oslobodili pritiska i zapretili, međutim rezultat se nije menjao. U 40. minutu još jedna odlična prilika za Spartak i još bolja intervencija golmana Olympika. Ukrajinci su do vodstva došli u poslednjim trenucima prvog dela. Dujmović je odbranio šut Benita, lopta se odbila do Kargboa koji je sprovodi u mrežu.

Čim je počelo drugo poluvreme Nkeng je iskoristio dobru asistenciju svog saigrača da duplira vodstvo. Samo dva minuta kasnije bilo je 3:0 pošto je Nkeng po drugi put poslao loptu u mrežu. U finišu utakmice subotičani su mogli da gola iz slobodnog udarca, ali lopta pogađa statiu umesto mreže.