Spartak Ždrepčeva krv – Sindikat „Nezavisnost“ 1:2 (1:1)

Stadion Švajcarija na Zlatiboru. Gledalaca: oko 50. Strelci: 0:1 Marković (25. iz penala), 1:1 Čečarić (43.), 1:2 Džugurdić (60. minut)

Spartak Ždrepčeva krv: I. Lučić, Tekijaški, Kerkez, Matić, Vukčević, Šimura, Torbica, Glavčić, Savković, Racković, Čečarić, Igrali još: Đenić, Dunđerski, Milošević, Đuričin, Milić, M. Lučić, Rakić.

Sindikat „Nezavisnost“: Jović, Marković, Đurić, Nikolić, Ristić, Zorica, Nedović, Filipović, Bačanin (Stanić), Džugurdić, Arsenijević.

Fudbaleri Spartaka poraženi su u trećoj pripremnoj utakmici od igrača sindikata Nezavisnost sa 2:1. Subotičani su i u ovaj duel ušli u kombinovanom sastavu u kojem su skoro svi igrači dobili priliku.

Poveo je Sindikat profesionalnih fudbalera nakon skoro pola sata igre golom Markovića sa bele tačke nakon prekršaja subotičana u svom šesnaestercu. U finišu prvog poluvremena Spartak je preko Čečarića poravnao rezultat. U nastavku susreta u 60. minutu bivši igrač subotičana Miloš Džugurdić dovodi Sindikat u novo vodstvo.  Novi napadač plavo-belih golubova Đenić postiže gol za novo poravnanje, međutim sudija ga poništava zbog nedozvoljene pozicije.

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi danas 29. juna od 16 časova odigraće novu kontrolnu utakmicu protiv Mladosti iz Lučana.