NAPOMENA: Posetioci sajta koji vrše pregled sa mobilnog telefona potrebno je da tabele pomere horizontalno kako bi mogli da ih sagledaju u celini.

RASPORED UTAKMICA SUPERLIGE

RASPORED UTAKMICA SUPERLIGE U PDF FORMATU  ZA SEZONU 2019/2020. MOŽETE PREUZETI KLIKOM OVDE.

1. KOLO

Utakmica Rezultat
19.07.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC TSC

1 - 2

20.07.2019. 18:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK RAD

2 - 1

20.07.2019. 20:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA JAVOR MATIS

2 - 0

20.07.2019. 20:00 Gradski stadion Užice
MLADOST RADNIK

2 - 1

20.07.2019. 20:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI NAPREDAK

1 - 0

20.07.2019. 20:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
VOJVODINA MAČVA

3 - 1

21.07.2019. 18:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA PARTIZAN

0 - 1

21.07.2019. 20:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI PROLETER

3 - 0

2. KOLO

Utakmica Rezultat
27.07.2019. 18:00 Gradski stadion Senta
TSC MLADOST

5 - 1

27.07.2019. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA INĐIJA

2 - 2

27.07.2019. 20:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK SPARTAK ŽK

4 - 0

27.07.2019. 20:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
PROLETER VOŽDOVAC

2 - 2

27.07.2019. 20:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA RADNIČKI

2 - 0

28.07.2019. 20:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK VOJVODINA

0 - 2

28.08.2019. 20:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD ČUKARIČKI

2 - 3

25.09.2019. 17:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS PARTIZAN

0 - 2

3. KOLO

Utakmica Rezultat
02.08.2019. 20:00 Gradski stadion Užice
MLADOST PROLETER

1 - 1

03.08.2019. 17:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA NAPREDAK

1 - 0

03.08.2019. 20:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI JAVOR MATIS

2 - 1

03.08.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA RAD

5 - 0

04.08.2019. 20:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK TSC

1 - 2

04.08.2019. 20:00 Stadion na Banovom Brdu, Beograd
ČUKARIČKI RADNIK

1 - 0

04.08.2019. 20:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN MAČVA

4 - 0

25.09.2019. 19:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC CRVENA ZVEZDA

1 - 3

4. KOLO

Utakmica Rezultat
09.08.2019. 20:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd
CRVENA ZVEZDA MLADOST

2 - 0

10.08.2019. 17:00 Gradski stadion Senta
TSC ČUKARIČKI

1 - 0

10.08.2019. 20:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS MAČVA

3 - 1

10.08.2019. 20:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD INĐIJA

1 - 0

10.08.2019. 20:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI VOŽDOVAC

2 - 1

11.08.2019. 19:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK PARTIZAN

2 - 2

11.08.2019. 20:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK VOJVODINA

0 - 4

11.08.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER SPARTAK ŽK

0 - 1

5. KOLO

Utakmica Rezultat
16.08.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC JAVOR MATIS

2 - 1

17.08.2019. 16:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA RADNIK

2 - 1

17.08.2019. 20:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST RADNIČKI

1 - 1

17.08.2019. 20:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK CRVENA ZVEZDA

2 - 3

17.08.2019. 20:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI PROLETER

2 - 1

18.08.2019. 00:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN RAD

3 - 0

18.08.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA TSC

2 - 2

18.08.2019. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA NAPREDAK

0 - 1

6. KOLO

Utakmica Rezultat
24.08.2019. 00:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK PARTIZAN

-:-

Postponed

24.08.2019. 00:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA ČUKARIČKI

-:-

Postponed

24.08.2019. 20:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS NAPREDAK

2 - 2

24.08.2019. 20:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD MAČVA

2 - 0

24.08.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER VOJVODINA

0 - 1

24.08.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC MLADOST

2 - 0

25.08.2019. 18:30 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI SPARTAK ŽK

2 - 1

25.08.2019. 20:00 Gradski stadion Senta
TSC INĐIJA

2 - 0

7. KOLO

Utakmica Rezultat
31.08.2019. 18:45 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA CRVENA ZVEZDA

1 - 2

31.08.2019. 20:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK VOŽDOVAC

2 - 1

31.08.2019. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA RADNIK

1 - 1

01.09.2019. 17:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA PROLETER

1 - 2

01.09.2019. 20:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST JAVOR MATIS

3 - 3

01.09.2019. 20:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI RADNIČKI

1 - 0

01.09.2019. 20:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN TSC

1 - 1

01.09.2019. 20:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK RAD

4 - 0

8. KOLO

Utakmica Rezultat
13.09.2019. 18:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI VOJVODINA

1 - 2

14.09.2019. 18:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd
CRVENA ZVEZDA INĐIJA

2 - 1

14.09.2019. 19:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS RAD

3 - 0

14.09.2019. 19:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK NAPREDAK

1 - 4

14.09.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC ČUKARIČKI

2 - 2

14.09.2019. 20:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER PARTIZAN

0 - 3

15.09.2019. 19:00 Gradski stadion Senta
TSC MAČVA

0 - 0

15.09.2019. 19:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST SPARTAK ŽK

2 - 0

9. KOLO

Utakmica Rezultat
21.09.2019. 16:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA RADNIČKI

0 - 1

21.09.2019. 18:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK JAVOR MATIS

1 - 0

21.09.2019. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI MLADOST

1 - 0

21.09.2019. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK TSC

1 - 3

21.09.2019. 18:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD RADNIK

0 - 1

21.09.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA VOŽDOVAC

1 - 2

21.09.2019. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA PROLETER

0 - 1

22.09.2019. 18:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN CRVENA ZVEZDA

2 - 0

10. KOLO

Utakmica Rezultat
28.09.2019. 15:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI PARTIZAN

1 - 4

28.09.2019. 19:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd
CRVENA ZVEZDA MAČVA

3 - 1

29.09.2019. 18:00 Gradski stadion Senta
TSC RAD

2 - 0

29.09.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER NAPREDAK

2 - 0

29.09.2019. 18:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST VOJVODINA

1 - 2

29.09.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC INĐIJA

4 - 1

29.09.2019. 20:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK ČUKARIČKI

0 - 1

30.09.2019. 18:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS RADNIK

0 - 0

11. KOLO

Utakmica Rezultat
04.10.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA SPARTAK ŽK

2 - 0

05.10.2019. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI JAVOR MATIS

2 - 0

05.10.2019. 18:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA RADNIČKI

0 - 1

05.10.2019. 18:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD PROLETER

1 - 1

05.10.2019. 18:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK TSC

1 - 0

06.10.2019. 15:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA MLADOST

0 - 2

06.10.2019. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK CRVENA ZVEZDA

0 - 1

06.10.2019. 18:00 Stadion Partizan, Beograd
PARTIZAN VOŽDOVAC

1 - 2

12. KOLO

Utakmica Rezultat
18.10.2019. 20:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA RAD

-:-

19.10.2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST PARTIZAN

-:-

19.10.2019. 18:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS TSC

-:-

19.10.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER RADNIK

-:-

19.10.2019. 18:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI NAPREDAK

-:-

19.10.2019. 18:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC MAČVA

-:-

19.10.2019. 18:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK INĐIJA

-:-

19.10.2019. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI VOJVODINA

-:-

13. KOLO

Utakmica Rezultat
26.10.2019. 00:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA JAVOR MATIS

-:-

26.10.2019. 00:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA ČUKARIČKI

-:-

26.10.2019. 00:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN SPARTAK ŽK

-:-

26.10.2019. 00:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA MLADOST

-:-

26.10.2019. 00:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK VOŽDOVAC

-:-

26.10.2019. 00:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD RADNIČKI

-:-

26.10.2019. 00:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK CRVENA ZVEZDA

-:-

26.10.2019. 00:00 Gradski stadion Senta
TSC PROLETER

-:-

14. KOLO

Utakmica Rezultat
30.10.2019. 00:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS PROLETER

-:-

30.10.2019. 00:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA TSC

-:-

30.10.2019. 00:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI RADNIK

-:-

30.10.2019. 00:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC RAD

-:-

30.10.2019. 00:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST NAPREDAK

-:-

30.10.2019. 00:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK MAČVA

-:-

30.10.2019. 00:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI PARTIZAN

-:-

30.10.2019. 00:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA INĐIJA

-:-

15. KOLO

Utakmica Rezultat
03.11.2019. 00:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA JAVOR MATIS

-:-

03.11.2019. 00:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN VOJVODINA

-:-

03.11.2019. 00:00 Stadion FK Mačva. Šabac
MAČVA ČUKARIČKI

-:-

03.11.2019. 00:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK SPARTAK ŽK

-:-

03.11.2019. 00:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD MLADOST

-:-

03.11.2019. 00:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK VOŽDOVAC

-:-

03.11.2019. 00:00 Gradski stadion Senta
TSC RADNIČKI

-:-

03.11.2019. 00:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER CRVENA ZVEZDA

-:-

16. KOLO

Utakmica Rezultat
09.11.2019. 00:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS CRVENA ZVEZDA

-:-

09.11.2019. 00:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER RADNIČKI

-:-

09.11.2019. 00:00 Gradski stadion Senta
TSC VOŽDOVAC

-:-

09.11.2019. 00:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK MLADOST

-:-

09.11.2019. 00:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD SPARTAK ŽK

-:-

09.11.2019. 00:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK ČUKARIČKI

-:-

09.11.2019. 00:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA VOJVODINA

-:-

09.11.2019. 00:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN INĐIJA

-:-

17. KOLO

Utakmica Rezultat
23.11.2019. 00:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN JAVOR MATIS

-:-

23.11.2019. 00:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA MAČVA

-:-

23.11.2019. 00:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA NAPREDAK

-:-

23.11.2019. 00:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI RAD

-:-

23.11.2019. 00:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK RADNIK

-:-

23.11.2019. 00:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST TSC

-:-

23.11.2019. 00:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC PROLETER

-:-

23.11.2019. 00:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI CRVENA ZVEZDA

-:-

18. KOLO

Utakmica Rezultat
30.11.2019. 00:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS RADNIČKI

-:-

30.11.2019. 00:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA VOŽDOVAC

-:-

30.11.2019. 00:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER MLADOST

-:-

30.11.2019. 00:00 Gradski stadion Senta
TSC SPARTAK ŽK

-:-

30.11.2019. 00:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK ČUKARIČKI

-:-

30.11.2019. 00:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD VOJVODINA

-:-

30.11.2019. 00:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK INĐIJA

-:-

30.11.2019. 00:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA PARTIZAN

-:-

19. KOLO

Utakmica Rezultat
04.12.2019. 00:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA JAVOR MATIS

-:-

04.12.2019. 00:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN NAPREDAK

-:-

04.12.2019. 00:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA RAD

-:-

04.12.2019. 00:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA RADNIK

-:-

04.12.2019. 00:00 Stadion na Banovom Brdu, Beograd
ČUKARIČKI TSC

-:-

04.12.2019. 00:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK PROLETER

-:-

04.12.2019. 00:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST CRVENA ZVEZDA

-:-

04.12.2019. 00:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC RADNIČKI

-:-

20. KOLO

Utakmica Rezultat
08.12.2019. 00:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS VOŽDOVAC

-:-

08.12.2019. 00:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI MLADOST

-:-

08.12.2019. 00:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA SPARTAK ŽK

-:-

08.12.2019. 00:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER ČUKARIČKI

-:-

08.12.2019. 00:00 Gradski stadion Senta
TSC VOJVODINA

-:-

08.12.2019. 00:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK INĐIJA

-:-

08.12.2019. 00:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD PARTIZAN

-:-

08.12.2019. 00:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK MAČVA

-:-

21. KOLO

Utakmica Rezultat
14.12.2019. 00:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK JAVOR MATIS

-:-

14.12.2019. 00:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA RAD

-:-

14.12.2019. 00:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN RADNIK

-:-

14.12.2019. 00:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA TSC

-:-

14.12.2019. 00:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA PROLETER

-:-

14.12.2019. 00:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI CRVENA ZVEZDA

-:-

14.12.2019. 00:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK RADNIČKI

-:-

14.12.2019. 00:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST VOŽDOVAC

-:-

22. KOLO

Utakmica Rezultat
15.02.2020. 00:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS MLADOST

-:-

15.02.2020. 00:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC SPARTAK ŽK

-:-

15.02.2020. 00:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI ČUKARIČKI

-:-

15.02.2020. 00:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA VOJVODINA

-:-

15.02.2020. 00:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER INĐIJA

-:-

15.02.2020. 00:00 Gradski stadion Senta
TSC PARTIZAN

-:-

15.02.2020. 00:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK MAČVA

-:-

15.02.2020. 00:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD NAPREDAK

-:-

23. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

24. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

25. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

26. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

27. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

28. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

29. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

30. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
       
       
       
       

TABELA PRELIMINARNI DEO PRVENSTVA

PARTIZAN

Plasman
5
Utakmica
10
Pobeda
7
Nerešenih
2
Poraza
1
Sajt
http://partizan.rs/

Sledeća utakmica

TSC PARTIZAN

22. kolo

15. februara 2020 00:00 Gradski stadion Senta

 

31. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       

32. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       

33. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       

34. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       

35. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       

36. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       

37. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
       
       

RASPORED UTAKMICA KUP SRBIJE

1/16 FINALA KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
25.09.2019.- 15:30 BUDUĆNOST (D) RADNIČKI (N) 1:4
25.09.2019.- 15:30 BRATSTVO (P) MLADOST (L) 1:3
25.09.2019.- 15:30 INĐIJA DINAMO (V) 2:0
25.09.2019.- 15:30 NAPREDAK (K) TSC 1:1 (PEN. 3:4)
25.09.2019.- 15:30 OFK BEOGRAD RAD 3:2
25.09.2019.- 15:30 SINĐELIĆ ZEMUN 0:0 (PEN. 4:2)
25.09.2019.- 15:30 ZLATIBOR VOJVODINA 1:4
25.09.2019.- 17:00 OFK BAČKA RADNIČKI 1923 1:0
25.09.2019. – 18:00 MAČVA METALAC 1:0
26.09.2019. – 15:30 TRAJAL RADNIK 2:3
25.09.2019. – 18:00 ČUKARIČKI OFK ŽARKOVO 3:1
25.09.2019. – 19:00 SPARTAK ŽK NOVI PAZAR 2:0 (1:0)
Naknadni termin VODOJAŽA PARTIZAN 0:6
Naknadni termin TREPČA CRVENA ZVEZDA  
Naknadni termin PROLETER (NS) JAVOR 2:1
Naknadni termin VOŽDOVAC TELEOPTIK  

1/8 FINALA KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
23.10.2019.      
23.10.2019.      
23.10.2019.      
23.10.2019.      
23.10.2019.      
23.10.2019.      
23.10.2019.      
23.10.2019.      

1/4 FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
18.03.2020.      
18.03.2020.      
18.03.2020.      
18.03.2020.      

1/2 FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
       
       

FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT