NAPOMENA: Posetioci sajta koji vrše pregled sa mobilnog telefona potrebno je da tabele pomere horizontalno kako bi mogli da ih sagledaju u celini.

RASPORED UTAKMICA SUPERLIGE

RASPORED UTAKMICA SUPERLIGE U PDF FORMATU  ZA SEZONU 2019/2020. MOŽETE PREUZETI KLIKOM OVDE.

1. KOLO

Utakmica Rezultat
19.07.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC TSC

1 - 2

20.07.2019. 18:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK RAD

2 - 1

20.07.2019. 20:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA JAVOR MATIS

2 - 0

20.07.2019. 20:00 Gradski stadion Užice
MLADOST RADNIK

2 - 1

20.07.2019. 20:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI NAPREDAK

1 - 0

20.07.2019. 20:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
VOJVODINA MAČVA

3 - 1

21.07.2019. 18:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA PARTIZAN

0 - 1

21.07.2019. 20:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI PROLETER

3 - 0

2. KOLO

Utakmica Rezultat
27.07.2019. 18:00 Gradski stadion Senta
TSC MLADOST

5 - 1

27.07.2019. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA INĐIJA

2 - 2

27.07.2019. 20:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK SPARTAK ŽK

4 - 0

27.07.2019. 20:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
PROLETER VOŽDOVAC

2 - 2

27.07.2019. 20:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA RADNIČKI

2 - 0

28.07.2019. 20:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK VOJVODINA

0 - 2

28.08.2019. 20:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD ČUKARIČKI

2 - 3

25.09.2019. 17:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS PARTIZAN

0 - 2

3. KOLO

Utakmica Rezultat
02.08.2019. 20:00 Gradski stadion Užice
MLADOST PROLETER

1 - 1

03.08.2019. 17:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA NAPREDAK

1 - 0

03.08.2019. 20:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI JAVOR MATIS

2 - 1

03.08.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA RAD

5 - 0

04.08.2019. 20:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK TSC

1 - 2

04.08.2019. 20:00 Stadion na Banovom Brdu, Beograd
ČUKARIČKI RADNIK

1 - 0

04.08.2019. 20:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN MAČVA

4 - 0

25.09.2019. 19:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC CRVENA ZVEZDA

1 - 3

4. KOLO

Utakmica Rezultat
09.08.2019. 20:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd
CRVENA ZVEZDA MLADOST

2 - 0

10.08.2019. 17:00 Gradski stadion Senta
TSC ČUKARIČKI

1 - 0

10.08.2019. 20:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS MAČVA

3 - 1

10.08.2019. 20:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD INĐIJA

1 - 0

10.08.2019. 20:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI VOŽDOVAC

2 - 1

11.08.2019. 19:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK PARTIZAN

2 - 2

11.08.2019. 20:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK VOJVODINA

0 - 4

11.08.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER SPARTAK ŽK

0 - 1

5. KOLO

Utakmica Rezultat
16.08.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC JAVOR MATIS

2 - 1

17.08.2019. 16:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA RADNIK

2 - 1

17.08.2019. 20:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST RADNIČKI

1 - 1

17.08.2019. 20:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK CRVENA ZVEZDA

2 - 3

17.08.2019. 20:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI PROLETER

2 - 1

18.08.2019. 00:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN RAD

3 - 0

18.08.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA TSC

2 - 2

18.08.2019. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA NAPREDAK

0 - 1

6. KOLO

Utakmica Rezultat
24.08.2019. 20:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS NAPREDAK

2 - 2

24.08.2019. 20:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD MAČVA

2 - 0

24.08.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER VOJVODINA

0 - 1

24.08.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC MLADOST

2 - 0

25.08.2019. 18:30 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI SPARTAK ŽK

2 - 1

25.08.2019. 20:00 Gradski stadion Senta
TSC INĐIJA

2 - 0

15.12.2019. 13:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK PARTIZAN

1 - 2

Odloženo

15.12.2019. 15:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA ČUKARIČKI

3 - 1

Odloženo

7. KOLO

Utakmica Rezultat
31.08.2019. 18:45 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA CRVENA ZVEZDA

1 - 2

31.08.2019. 20:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK VOŽDOVAC

2 - 1

31.08.2019. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA RADNIK

1 - 1

01.09.2019. 17:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA PROLETER

1 - 2

01.09.2019. 20:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST JAVOR MATIS

3 - 3

01.09.2019. 20:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI RADNIČKI

1 - 0

01.09.2019. 20:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN TSC

1 - 1

01.09.2019. 20:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK RAD

4 - 0

8. KOLO

Utakmica Rezultat
13.09.2019. 18:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI VOJVODINA

1 - 2

14.09.2019. 18:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd
CRVENA ZVEZDA INĐIJA

2 - 1

14.09.2019. 19:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS RAD

3 - 0

14.09.2019. 19:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK NAPREDAK

1 - 4

14.09.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC ČUKARIČKI

2 - 2

14.09.2019. 20:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER PARTIZAN

0 - 3

15.09.2019. 19:00 Gradski stadion Senta
TSC MAČVA

0 - 0

15.09.2019. 19:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST SPARTAK ŽK

2 - 0

9. KOLO

Utakmica Rezultat
21.09.2019. 16:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA RADNIČKI

0 - 1

21.09.2019. 18:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK JAVOR MATIS

1 - 0

21.09.2019. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI MLADOST

1 - 0

21.09.2019. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK TSC

1 - 3

21.09.2019. 18:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD RADNIK

0 - 1

21.09.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA VOŽDOVAC

1 - 2

21.09.2019. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA PROLETER

0 - 1

22.09.2019. 18:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN CRVENA ZVEZDA

2 - 0

10. KOLO

Utakmica Rezultat
28.09.2019. 15:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI PARTIZAN

1 - 4

28.09.2019. 19:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd
CRVENA ZVEZDA MAČVA

3 - 1

29.09.2019. 18:00 Gradski stadion Senta
TSC RAD

2 - 0

29.09.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER NAPREDAK

2 - 0

29.09.2019. 18:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST VOJVODINA

1 - 2

29.09.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC INĐIJA

4 - 1

29.09.2019. 20:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK ČUKARIČKI

0 - 1

30.09.2019. 18:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS RADNIK

0 - 0

11. KOLO

Utakmica Rezultat
04.10.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA SPARTAK ŽK

2 - 0

05.10.2019. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI JAVOR MATIS

2 - 0

05.10.2019. 18:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA RADNIČKI

0 - 1

05.10.2019. 18:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD PROLETER

1 - 1

05.10.2019. 18:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK TSC

1 - 0

06.10.2019. 15:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA MLADOST

0 - 2

06.10.2019. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK CRVENA ZVEZDA

0 - 1

06.10.2019. 18:00 Stadion Partizan, Beograd
PARTIZAN VOŽDOVAC

1 - 2

12. KOLO

Utakmica Rezultat
18.10.2019. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI VOJVODINA

0 - 0

18.10.2019. 20:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA RAD

3 - 1

19.10.2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST PARTIZAN

1 - 0

19.10.2019. 18:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS TSC

3 - 2

19.10.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER RADNIK

2 - 1

19.10.2019. 18:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI NAPREDAK

4 - 1

19.10.2019. 18:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC MAČVA

2 - 0

19.10.2019. 18:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK INĐIJA

3 - 0

13. KOLO

Utakmica Rezultat
25.10.2019. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK VOŽDOVAC

1 - 1

26.10.2019. 15:30 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK CRVENA ZVEZDA

0 - 5

26.10.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA JAVOR MATIS

2 - 2

26.10.2019. 18:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA MLADOST

0 - 1

26.10.2019. 18:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD RADNIČKI

1 - 2

27.10.2019. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA ČUKARIČKI

1 - 3

27.10.2019. 16:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN SPARTAK ŽK

4 - 0

27.10.2019. 18:00 Gradski stadion Senta
TSC PROLETER

1 - 1

14. KOLO

Utakmica Rezultat
30.10.2019. 15:30 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI RADNIK

0 - 2

30.10.2019. 15:30 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI PARTIZAN

2 - 1

30.10.2019. 18:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS PROLETER

1 - 0

30.10.2019. 18:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA TSC

3 - 1

30.10.2019. 18:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC RAD

2 - 1

30.10.2019. 18:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST NAPREDAK

0 - 1

30.10.2019. 18:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK MAČVA

3 - 1

30.10.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA INĐIJA

1 - 0

15. KOLO

Utakmica Rezultat
02.11.2019. 14:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN VOJVODINA

4 - 0

02.11.2019. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER CRVENA ZVEZDA

0 - 2

03.11.2019. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA JAVOR MATIS

2 - 3

03.11.2019. 15:00 Stadion FK Mačva. Šabac
MAČVA ČUKARIČKI

0 - 0

03.11.2019. 15:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK SPARTAK ŽK

0 - 1

03.11.2019. 15:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD MLADOST

0 - 0

03.11.2019. 15:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK VOŽDOVAC

2 - 2

03.11.2019. 15:00 Gradski stadion Senta
TSC RADNIČKI

2 - 0

16. KOLO

Utakmica Rezultat
09.11.2019. 14:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA VOJVODINA

0 - 1

09.11.2019. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK MLADOST

0 - 1

09.11.2019. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD SPARTAK ŽK

2 - 0

09.11.2019. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK ČUKARIČKI

3 - 1

10.11.2019. 14:30 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS CRVENA ZVEZDA

1 - 1

10.11.2019. 14:30 Gradski stadion Senta
TSC VOŽDOVAC

2 - 2

10.11.2019. 16:30 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN INĐIJA

3 - 0

14.12.2019. 14:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER RADNIČKI

1 - 1

Odloženo

17. KOLO

Utakmica Rezultat
22.11.2019. 18:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN JAVOR MATIS

6 - 2

23.11.2019. 16:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI RAD

2 - 0

23.11.2019. 16:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST TSC

0 - 3

23.11.2019. 16:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC PROLETER

2 - 0

23.11.2019. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI CRVENA ZVEZDA

0 - 2

23.11.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA NAPREDAK

2 - 1

24.11.2019. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA MAČVA

0 - 0

24.11.2019. 16:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK RADNIK

3 - 1

18. KOLO

Utakmica Rezultat
29.11.2019. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER MLADOST

0 - 1

29.11.2019. 18:00 Gradski stadion Senta
TSC SPARTAK ŽK

2 - 2

30.11.2019. 16:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS RADNIČKI

0 - 7

30.11.2019. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK ČUKARIČKI

3 - 3

30.11.2019. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD VOJVODINA

1 - 2

30.11.2019. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK INĐIJA

1 - 3

30.11.2019. 18:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA VOŽDOVAC

2 - 0

01.12.2019. 15:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA PARTIZAN

0 - 2

19. KOLO

Utakmica Rezultat
04.12.2019. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA RAD

1 - 0

04.12.2019. 15:00 Stadion na Banovom Brdu, Beograd
ČUKARIČKI TSC

2 - 1

04.12.2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST CRVENA ZVEZDA

0 - 1

04.12.2019. 15:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC RADNIČKI

1 - 0

04.12.2019. 17:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA JAVOR MATIS

2 - 1

04.12.2019. 17:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN NAPREDAK

2 - 3

04.12.2019. 17:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA RADNIK

1 - 0

04.12.2019. 17:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK PROLETER

4 - 1

20. KOLO

Utakmica Rezultat
07.12.2019. 15:30 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA SPARTAK ŽK

3 - 1

08.12.2019. 13:30 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD PARTIZAN

1 - 2

08.12.2019. 15:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS VOŽDOVAC

1 - 2

08.12.2019. 15:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI MLADOST

3 - 0

08.12.2019. 15:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER ČUKARIČKI

2 - 1

08.12.2019. 15:00 Gradski stadion Senta
TSC VOJVODINA

2 - 0

08.12.2019. 15:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK INĐIJA

2 - 0

08.12.2019. 15:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK MAČVA

2 - 1

21. KOLO

Utakmica Rezultat
15.02.2020. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA TSC

1 - 1

15.02.2020. 14:30 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI CRVENA ZVEZDA

0 - 2

15.02.2020. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK JAVOR MATIS

1 - 1

15.02.2020. 16:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST VOŽDOVAC

2 - 1

15.02.2020. 18:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA RAD

1 - 0

15.02.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA PROLETER

1 - 0

16.02.2020. 16:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN RADNIK

3 - 0

16.02.2020. 16:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK RADNIČKI

1 - 1

22. KOLO

Utakmica Rezultat
21.02.2020. 17:30 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC SPARTAK ŽK

2 - 3

21.02.2020. 18:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS MLADOST

1 - 2

22.02.2020. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI ČUKARIČKI

2 - 0

22.02.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER INĐIJA

1 - 0

22.02.2020. 16:00 Gradski stadion Senta
TSC PARTIZAN

1 - 1

22.02.2020. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK MAČVA

2 - 2

22.02.2020. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD NAPREDAK

2 - 0

22.02.2020. 18:30 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA VOJVODINA

2 - 0

23. KOLO

Utakmica Rezultat
26.02.2020. 13:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK MLADOST

3 - 1

26.02.2020. 14:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA CRVENA ZVEZDA

1 - 1

26.02.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA RADNIČKI

3 - 0

26.02.2020. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI VOŽDOVAC

2 - 1

26.02.2020. 18:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA TSC

0 - 1

26.02.2020. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK RADNIK

0 - 1

26.02.2020. 18:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD JAVOR MATIS

1 - 1

26.02.2020. 18:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN PROLETER

3 - 1

24. KOLO

Utakmica Rezultat
01.03.2020. 14:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC VOJVODINA

1 - 2

01.03.2020. 16:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS SPARTAK ŽK

2 - 2

01.03.2020. 16:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST ČUKARIČKI

1 - 0

01.03.2020. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI INĐIJA

2 - 1

01.03.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER MAČVA

1 - 1

01.03.2020. 16:00 Gradski stadion Senta
TSC NAPREDAK

2 - 1

01.03.2020. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK RAD

1 - 0

01.03.2020. 18:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA PARTIZAN

0 - 0

25. KOLO

Utakmica Rezultat
06.03.2020. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI SPARTAK ŽK

4 - 1

07.03.2020. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK JAVOR MATIS

2 - 0

07.03.2020. 16:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA CRVENA ZVEZDA

0 - 3

07.03.2020. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK PROLETER

0 - 0

07.03.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA MLADOST

2 - 1

07.03.2020. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD TSC

3 - 4

07.03.2020. 20:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN RADNIČKI

1 - 0

08.03.2020. 14:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA VOŽDOVAC

3 - 0

26. KOLO

Utakmica Rezultat
13.03.2020. 16:00 Gradski stadion Senta
TSC RADNIK

2 - 1

14.03.2020. 15:30 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC PARTIZAN

1 - 2

14.03.2020. 16:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS ČUKARIČKI

2 - 2

14.03.2020. 16:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST INĐIJA

2 - 1

14.03.2020. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI MAČVA

3 - 1

14.03.2020. 16:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK VOJVODINA

0 - 0

14.03.2020. 18:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA NAPREDAK

3 - 0

14.03.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER RAD

5 - 0

27. KOLO

Utakmica Rezultat
29.05.2020. 15:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA SPARTAK ŽK

1 - 2

29.05.2020. 17:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA ČUKARIČKI

1 - 1

29.05.2020. 19:30 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD CRVENA ZVEZDA

0 - 5

30.05.2020. 15:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK PROLETER

1 - 1

30.05.2020. 17:30 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN MLADOST

4 - 1

30.05.2020. 19:30 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK RADNIČKI

1 - 1

31.05.2020. 17:30 Gradski stadion Senta
TSC JAVOR MATIS

6 - 1

31.05.2020. 19:30 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA VOŽDOVAC

0 - 1

28. KOLO

Utakmica Rezultat
05.06.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER TSC

-:-

05.06.2020. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC NAPREDAK

-:-

06.06.2020. 14:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS VOJVODINA

-:-

06.06.2020. 15:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI RAD

-:-

06.06.2020. 16:30 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK PARTIZAN

-:-

06.06.2020. 19:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA RADNIK

-:-

06.06.2020. 21:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI INĐIJA

-:-

07.06.2020. 17:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST MAČVA

-:-

29. KOLO

Utakmica Rezultat
13.06.2020. 00:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN ČUKARIČKI

-:-

13.06.2020. 00:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER JAVOR MATIS

-:-

13.06.2020. 00:00 Gradski stadion Senta
TSC CRVENA ZVEZDA

-:-

13.06.2020. 00:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK RADNIČKI

-:-

13.06.2020. 00:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD VOŽDOVAC

-:-

13.06.2020. 00:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK MLADOST

-:-

13.06.2020. 00:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA SPARTAK ŽK

-:-

13.06.2020. 00:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA VOJVODINA

-:-

30. KOLO

Utakmica Rezultat
20.06.2020. 00:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC RADNIK

-:-

20.06.2020. 00:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS INĐIJA

-:-

20.06.2020. 00:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA PARTIZAN

-:-

20.06.2020. 00:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI MAČVA

-:-

20.06.2020. 00:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK NAPREDAK

-:-

20.06.2020. 00:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA PROLETER

-:-

20.06.2020. 00:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI TSC

-:-

20.06.2020. 00:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST RAD

-:-

TABELA 

RADNIČKI

Plasman
6
Utakmica
27
Pobeda
13
Nerešenih
4
Poraza
10
Sajt
http://fkradnickinis.rs/

Sledeća utakmica

RADNIČKI TSC

30. kolo

20. juna 2020 00:00 Gradski stadion Čair, Niš

 

RASPORED UTAKMICA KUP SRBIJE

1/16 FINALA KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
25.09.2019.- 15:30 BUDUĆNOST (D) RADNIČKI (N) 1:4
25.09.2019.- 15:30 BRATSTVO (P) MLADOST (L) 1:3
25.09.2019.- 15:30 INĐIJA DINAMO (V) 2:0
25.09.2019.- 15:30 NAPREDAK (K) TSC 1:1 (PEN. 3:4)
25.09.2019.- 15:30 OFK BEOGRAD RAD 3:2
25.09.2019.- 15:30 SINĐELIĆ ZEMUN 0:0 (PEN. 4:2)
25.09.2019.- 15:30 ZLATIBOR VOJVODINA 1:4
25.09.2019.- 17:00 OFK BAČKA RADNIČKI 1923 1:0
25.09.2019. – 18:00 MAČVA METALAC 1:0
26.09.2019. – 15:30 TRAJAL RADNIK 2:3
25.09.2019. – 18:00 ČUKARIČKI OFK ŽARKOVO 3:1
25.09.2019. – 19:00 SPARTAK ŽK NOVI PAZAR 2:0 (1:0)
09.10.2019. – 15:00 VODOJAŽA PARTIZAN 0:6
10.10.2019. – 15:00 TREPČA CRVENA ZVEZDA 0:8
09.10.2019.- 15:00 PROLETER (NS) JAVOR 2:1
09.10.2019. – 15:00 VOŽDOVAC TELEOPTIK 2:2 (PEN. 9:10)

1/8 FINALA KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
10.03.2020.   PARTIZAN SPARTAK ŽK 4:0
23.10.2019. MLADOST (L) TSC 1:1 (PEN. 5:4)
23.10.2019. VOJVODINA SINĐELIĆ 4:0
23.10.2019. RADNIČKI (N) OFK BAČKA 2:0
23.10.2019. TELEOPTIK ČUKARIČKI 0:1
23.10.2019. INĐIJA PROLETER 2:1
23.10.2019. OFK BEOGRAD RADNIK 1:2
20.11.2019. CRVENA ZVEZDA MAČVA 1:0

1/4 FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
03.06.2020. – 15:00 ČUKARIČKI RADNIČKI (N) 3:2
03.06.2020. – 17:30 RADNIK  PARTIZAN 1:2
03.06.2020. – 20:00 VOJVODINA MLADOST 0:0 (PEN 6:4)
02.06.2020. – 17:00 INĐIJA CRVENA ZVEZDA 1:2

1/2 FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
10.06.2020.      
10.06.2020.      

FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
24.06.2020.