Jagodina – Spartak 1:1 (0:1).

Gradski stadion u Jagodini. Gledalaca: oko 600. Sudija: Dejan Dimitrijević. Strelci: Stefan Ilić u 9. min za Spartak i Dušan Martinović u 56. min za Jagodinu. Crveni Karton: Zoran Knežević (Jagodina) 84. min i Maxim Fedin (Spartak) 90. min.

Jagodina: Nikolić, Martinović, Savković (79. Milošević), Gašić (46. Nedović), Filipović, Milinković, Marić, Knežević, Kyeremeh (72. Stojmirović), Popović, Nikolić.

Spartak: Janošević, Farkaš, Kovačević, Antonić, Milošević, Tumbasević, Jondić, Makarić (57. Ivanović), Torbica (86. Uzuma), Mrkela (64. Fedin), Ilić.

Spartak je napokon postigao gol u prvenstvenoj utakmici, ali to nije bilo dovoljno za dugo očekivanu pobedu. Domaćini su u drugom poluvremenu uspeli da izjednače tako da su dva rivala podelili bodove.

Utakmica je počela idealno za subotičane, Stefan Ilić je iskoristio nesmotrenost Gašića i doveo Spartak uvodstvo u 9. minutu utakmice. Nakon primljenog gola Jagodina je krenula agresivnije sa velikom željom za izjednačenjem, međutim odbrana Spartaka je delovala veoma sigurno i organizovano dok su opasno pretili iz kontranapada.  Pokušao je Torbica u 17. minutu međutim golman Nikolić je bio siguran na golu. Nakon pola sata igre Mrkela je bio u prilici da duplira prednost no njegov šut odlazi tik pored stative.

Jagodina je zaigrala bolje u nastavku susreta. Organizovano su napadali i u 55. minutu stigli do izjednačenja. Nikolić je iz kornera kratko proigrao Milinkovića koji upućuje odličan centaršut i pogađa Martinovića u glavu koji loptu sprovodi u mrežu za 1:1. Nakon izjednačenja domaćini su krenuli još agresivnije ka golu Spartaka. Subotičani su od 70. minuta uspeli da se oslobode pritiska, pokušao je Farkaš a zatim i Kovačević no rezultat se nije menjao.

Od 84.minuta Spartak je imao igrača više na terenu, zbog nesmotrenog starta Zorana Kneževića koji je zaradio crveni karton. U finišu utakmice i Spartak je ostao bez jednog igrača. Fedin je prvi žuti karton zaradio zbog prigovora u  86. min. a nakon samo četiri minuta inovi žutikarton zbog igranja rukom pa je morao ranije da napusti teren.

U sledećem kolu koje je na programu 12. decembra Spartak na svom terenu dočekuje ekipu Novog Pazara.