FK Vojvodina – FK Spartak ŽK 1:1 (1:0)                      Stelci: Bjedov (Vojvodina), autogol Rockova (Spartak)

Vojvodina: Rockov – Stojković (od 46. Đorđević), Graovac (od 46. Saničanin), Veselinović, Lazarević – Zlomislić (od 46. Huhumis), Ahčin – Đuričin, Milojević, Vinsent (od 46. Antić) – Bjedov.

Spartak: I. Lučić (od 46. Ostojić) – Dunđerski (od 46. Obradović), Jović (od 46. Vukčević), Tekijaški (od 84. Radovanović), Rakić (od 46. Ćalasan) – Čou (od 46. Kerkez), Vukićević (od 46. Milošević), Marčić (od 68. Šimura), Đenić (od 84. Milić) – Injang (od 46. Čečarić), M. Lučić (od 46. Glavčić).

Ekipa Vojvodine povela je već u prvom minutu posle pokušaja igrača Spartaka da izbiju loptu iz svog šesnajsterca, ali pogađaju protivničkog igrača i odbija se do Bjedova koji je plasira u mrežu.

U 50. minutu ekipa Spartaka dolazi do izjednačenja nakon centaršuta Vukčevića. Golman Vojvodine loše procenjuje loptu koja udara u stativu nakon čega se odbija i od golmana novosađana završava u mreži.

U toku meča obe ekipe su imale par dobrih šansi, ali nijedna od njih nije bila realizovana pa se utakmica završila nerešenim rezultatom.