Voždovac – Spartak Ždrepčeva krv 2:3 (2:0)

Stadion FK Voždovac u Beogradu. Sudija: Živković Aleksandar. Gledalaca: oko 500. Strelci: 1:0 Nikolić (28. iz penala), 2:0 Nikolić (33. iz pnala), 2:1 Jočić (73. min), 2:2  Nikolić (76. min), Tufegdžić (78. min).

Voždovac: Ilić, Cvetković, Stojčev (84. Janković), Nišić, Zličić, Lasickas, Mikić, Stuparević, Nikolić, Pejčinović (8. Vučić) ( 79. Živojinović), Hajdin.

Spartak Ždrepčeva krv: Dubljanić, Ivančević, Urošević (52. Vidović),  Otašević, Tekijaški, Vidaković, Jočić, Srećković (88. Šormaz), Tufegdžić, Gojkov (27. Denković), Nikolić

Spartak je slavio na „krovu“ posle izuzetno uzbudljive utakmice u kojoj su do pobede došli nakon rezultatskog zaostatka od 2:0 postigavši tri gola za samo pet minuta.

Subotičani su na početku utakmice zapretili preko Gojkova. Domaćini su polako preuzimali inicijativu i do vodstva stigli iz penala u 28. minutu. Nikolić je sa bele tačke loptu poslo po sredini gola za 1:0. Pet minuta kasnije dosuđen je novi penal za Voždovac nakon nedozvoljenog prekršaja Otaševića u svom kaznenom prostoru. Ponovo je siguran bio Nikolić za prednost od 2:0. U finišu prvog dela Nikolić iz Spartaka imao je priliku da umanji prednost Beograđana, međutim njegov dobar pokušaj iskosa sa leve strane zaustavio je golman Ilić.

U nastavku utakmice Spartak je zaigrao otvorenije sa jasnom željom da zaprete domaćinu. Za samo pet minuta uspeli su da postignu tri gola i preokrenu rezultat u svoju korist.

Sudija Živković je u 73. minutu po treći put na utakmici pokazao na belu tačku, ovaj put za subotičane. Loptu je uzeo Denković, međutim njegov šut zaustavlja golman Voždovca, noi lopta se odbija do Jočića koji je šalje u nebranjeni deo mreže za 1:0. Samo tri minuta kasnije novi gol za Spartak, Tufegdžić se probio po desnoj strani, loptu centrirao pred gol Voždovca gde je u trku zahvatio Nemanja Nikolić i poravnao na 2:2. U 78 minutu Spartak je postigao i treći gol, Srećković je sa desne strane loptu poslao pred gol protivnika gde je Denković zahvatio glavom i pogodio prečku, lopta se odbila do Tufegdžića koji je glavom šalje u mrežu za konačnu pobedu Subotičana.