Borac – Spartak Ždrepčeva krv 3:3 (2:2)

Gradski stadion u Čačku. Sudija: Lazar Lukić. Gledalaca:  oko 500. Strelci: Zoćević (10.), Jovanović (20.) i Tijago (77.) za Borac. Milić (27. i 31. ) i Stojković (66. ) za Spartak Ždrepčevu krv.

Borac: Aleksi. Tanasić, Maslać, Drašković, Kočović (46. Obradović), Marčić, Bogdanović, Stanković (46. Delić), zoćević, Tijago i Jovanović.

Spartak Ždrepčeva krv: Mirković, Farkaš, Ćalasan, Ađuru, Radovanović, Kovačević, Stojković, Bašanović, Torbica (72. Glavčić), Ivanović (90. Krmar), Milić (50. Savković).

Utakmica u Čačku obilovala je golovima, bilo ih je čak šest. Poveli su domaćini, subotičani preokrenuli a na kraju podela bodova.

Poveo je Borac već u 10. minutu susreta, kada je na odbijenu loptu od odbrane Spartak Ždrepčeve krvi naleteo Zoćević i sproveo je u mrežu. Deset minuta kasnije, Jovanović je duplirao prednost. Golubovi se nisu predavali i pored vodstva Borca od dva gola. Nastavili su sa svojom igrom i za četiri minuta uspeli da izjednače rezultat. Oba gola za poravnanje dao je Nemanja Milić. Prvo je u 27. minutu bio najviši u skoku i loptu poslao u nebranjeni deo mreže da bi samo četiri minuta kasnije iz odlične akcije savladao golmana Aleksića za 2:2. Fudbaleri Spartaka imali su mogućnost totalnog preokreta u 35. minutu kada je šut Radanovića sa pet metara završio tik pored stative.

U nastavku susreta bilo je puno uzbuđenja na terenu. Zapretio je Borac preko Maslaća u 49. minutu a odgovorio Spartak odličnim šutem Farkaša u 63. minutu. Spartak Ždrepčeva krv je do preokreta i vodstva od 3:2 došao u 66. minutu nakon lepe kombinacije koju je završio Stojković. Samo minut kasnije Tanasin je mogao da izjednači, međutim Mirković je odbranom sačuvao prednost svog tima. Ivanović i Savković su mogli da reše pitanje pobednika, no nekadašnji čuvar mreže subotičana a sada golman Borca, Branimir Aleksić oba puta je izašao kao pobednik. Ipak, Borac je uspeo da izjednači u 77. minutu kada je Tijago vešto poslao loptu u mrežu. Imao je Borac u finišu susreta šansu za preokret, ali Mirković odličnom intervencijom zaustavlja šut Zoćevića dok je Maslać u 80. minutu pogodio stativu.