Spartak Ždrepčeva krv se od subote nalazi na Zlatiboru gde se priprema za novu sezonu. Tim Vladimira Gaćinovića u sklopu pripremnog perioda odigraće i šest kontrolnih utakmica. Prvu proveru imali su „Golubovi“ već danas gde su odmerili snage sa novim superligašem Zlatiborom.

Prikazao je tim koji je šef izveo na teren dobru igru i posle nekoliko prilika došao do prednosti golom Noboru Šimure. Ipak u finišu prvog dela Zlatiborci su izjednačili preko Vukića – 1:1.
U nastavku je viđena bolja igra i čak tri gola. Zlatibor je preokrenuo rezultat drugim golom Vukića, ali se mladi Srđan Hrstić potrudio da ipak Spartak bude na kraju pobednik. Izjednačio je Hrstić golom u 65. minutu, a tačku na pobedu u prvoj proveri stavio je u finišu utakmice.

Spartak ŽK – Zlatibor 3:2 (1:1)

Strelci: Šimura u 20. i Hrstić u 65. i 86. za Spartak, Vukić u 45. i 63.minutu za Zlatibor.

SPARTAK: Dokić, Šimura, Tekijaški, Rakić, Jović, Marčić, Đurasović, Denković, Tufegdžić, Savković, Šormaz.
Igrali su još: Hrstić, Jovanović, Tripković, Srećković, Vujanović, Lazić, Milić, Miodragović, Branković, Jančić, Mažić.

ZLATIBOR: Stailković, Jezdimirović, Todorović, Glišović, Milunović, Dašić, Đakovac, Stamenić, Bijeloš, Vukić.
Igrali su još: Rnić, Despić, Čupić, Ćirović, Mirković, Škodrić, Njeguš, Grujičić