Čukarički – Spartak Ždrepčeva krv  2:4

Beograd, stadion na Banovom brdu. Gledalaca: okoo 300. Sudija. Nenad Đokić. Strelci: Jeftić (16.) i Fofana u (66.) za Čukarički. Milić (35.), Torbica iz penala (47.), Ivanović (51.) i Mudrinski (67.) za Spartak Ždrepčevu krv.  Crveni karton: Živković u 62. min za Čukarički.

Čukarički: Petrić, Janković, Đurić, Mašović, Živković, Tomić, Regan (Bulatović), Matić, Jevtić, Radonjić (A. Mašović), Ožegović (Fofana).

Spartak Ždrepčeva krv: Mirković, Stojković, Pavićević, Radovanović, Anđić, Glavčić (85. Krmar), Kovačević, Milić, Torbica (59. Ađuru), Ivanović, Mudrisnki (80. Savković).

Spartak zasluženo nosi bodove sa Banovog brda. Pokazali su se kao bolje organizovana ekipa, poastigli četiri gola i poneli tri boda u Suboticu.

Čukarički je imao početnu inicijativu a do vodstva su stigli u 16 minutu nakon kornera koji je izveo Ožegović. U gužvi pred golom subotičana najsnalažljiviji je bio Jevtić koji uspeva da loptu smesti u mrežu.

Trgli su se fudbaleri Spartaka nakon primljenog gola., zaigrali su znatno angažovanije i nakon dvadesetak minuta stigli do izjednačenja. Poravnanje rezultata doneo je Milić koji je primio loptu na ivici kaznenong prostora, napravio par koraka i preciznim udarcem savladao golmana Petrića. Pokušali su domaći da vrate prednost, šutirali su Matić i Ožegovićali na odmor se otišli sa izjednačenih 1:1.

Drugo poluvreme počelo je šansom Ožegovića koji je tukao sa deset metara i istakao golmana Mirkovića koji je odlično odreagovaop i sprečio pogodak domaćina. Usledio je brz kontranapad Spartaka, Milić je uleteo u šesnaesterac gde ga je nepropisno zaustavio Živković a sudija opravdano pokazao na belu tačku. Siguran izvođač bio je kapiten Torbica za vodstvo Spartak Ždrepčeve krvi od 2:1 u 47. minutu.

Samo četiri minuta kasnije Spartak dolazi do trećeg gola. Brzu akciju završio je Ivanović koji je pobegao svojim čuvarima po levoj strani i preciznim udarcem loptu poslao u mrežu. Čukarički je 66. minutu smanjio rezultat. Tek što je ušao u igru Fofana je lepim lob udarcem sa 16 metara smanjio na 2:3. Nadu domaćih razbio je Mudrinski samo minut kasnije. Još jedan brzi kontranapad urodio je plodom, pobegao je Ivanović, akciju ispratio Mudrisnki  koji rutinski loptu šalje u mrežu za visokih 2:4.