FK Spartak Ždrepčeva krv – Rad 2:0 (1:0)

Gradski stadionu Subotici. Gledalaca: oko 500. Sudija: Grujić Danilo.  Strelci: 1:0 Tufegdžić (30. min), 2:0 Tufegdžić (55. min)

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Tekijaški, Otašević, Milošević, Marčić (84. Radovanović),  Tufegdžić , Glavčić, Đorđević, Denković (75. Dunđerski), Đenić (89. Tripković), Obradović.

Rad: Marković, Tanović (46. Parađina), Perendija, Jovanović, Tričković, Stević, Balabanović (46. Trifunović), Šipčić, Petrović, Bainović, Veselinović (71. Ilić).

Fudbaleri Spartaka nastavili su uspešan niz, izvojevali su sedmu uzastopnu pobedu. Ponovo su pobedili ekipu Rada ovaj put u okviru prvog kola plej auta. U samo pet dana dva puta su savladali istog rivala za nastavak odlične serije. Junak susreta svakako je Lazar Tufegdžić koji je postigao oba gola.

Subotičani su dobro započeli utakmicu. Nakon nekoliko povoljnijih prilika poveli su golom Lazara Tufegdžića u 30. minutu koji je loptu sa desetak metara od gola poslao uz samu stativu. Nastavili su fudbaleri Spartaka sa pritiscima i ubrzo postigli još jedan gol koji je poništen zbog nedozvoljenog položaja. Nije se dugo čekalo na drugi gol u nastavku utakmice. Tufegdžić je još jednom bio nasnalažljiviji u šesnaestercu gostiju i svojim drugim golom rešio konačnog pobednika već u 55. minutu. Do kraja susreta obe ekipe su imale par ozbiljnih prilika za gol, ali mreže su ostale netaknute.