Spartak Ždrepčeva krv – Proleter 4:1 (1:1)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 200. Sudija: Grujić Danilo. Strelci: 1:0 Tufegdžić (10.), 1:1 Marjanović (28.), 2:1  Tufegdžić (62.), 3:1 Marčić (66.), 4:1 Tufegdžić (83. min)

Spartak Ždrepčeva krv: Dubljanić, Dunđerski, Tekijaški, Milutinović, Milošević, Vidaković Marčić, Tufegdžić, Obradović (84. Baić), Denković (86. Gojkov), Šormaz (46. Srećković)

Proleter: Petrić, Balabanović, Mirosavljev (60. Rušević), Čolović, Marjanović, Leandro, Jovanović (66. Šćepanović), Andrejević, Tanasin, Babić, Jovanović (74. Novaković).

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi pobedom su se oprostili od svoje publike u ovoj godini. Subotičani su do ubedljivog trijumfa došli boljom igrom u drugom poluvremenu, posebno se istakao Lazar Tufegdžić sa tri postignuta gola.

Prvo poluvreme bolje su otvorili gosti, zapretili su već u 4. minutu, Balabanović je prevario odbranu Spartaka uputio dobar udarac ka golu i istakao golmana Dubljanića. Par minuta kasnije Proleter je izveo brzi kontranapad preko Stefana Čolovića, ali na mestu se našao Milutinović koji je izblokirao šut gostujućeg napadača. Spartak je po prvi put zapretio preko Marčića čiji šut završava preko prečke. Domaći su poveli u 10. minutu, iz solo akcije Tufegdžića koji je prevario nekoliko protivničkih igrača i loptu smestio u mrežu za 1:0. Nakon primljenog gola Proleter je preuzeo kontrolu igru i poravnao rezultat u 28. minutu, kada je Lazar Marjanović uputio silovit šut sa ivice šesnaest metara za 1:1.

U drugom poluvremenu Spartak je postigao čak tri gola. Prvu ozbiljniju priliku stvorili su u 54. minutu kada se Tufegdžić našao sam pred golmanom Petrićem ali napadač subotičana nije bio dovoljno skoncentrisan u tom momentu. Iskupio se osam minuta kasnije kada je iskoristio odličnu asistenciju Milana Marčića i doveo Spartak u vodstvo od 2:1. Ubrzo se u prilici našao i Srećković čiji šut brani golman Petrić i loptu šalje u korner, koji je izveo Stefan Denković. Loptu je u šesnaestercu gostiju glavom zahvatio Marčić i poslao u mrežu za 3:1. Spartak je bolju igru u nastavku susreta krunisao još jednim golom i to Lazara Tufegdžića koji se po treći put upisao u listu strelaca za konačnih 4:1.