Bačka – Spartak Ždrepčeva krv 1:3 (1:2)

Bačka Palanka, meč igran bez prisustva publike. Sudija: Maksimović Đorđe. Strelci: 0:1  Tufegdžić (2.), 0:2 Tufegdžić (36.), 1:2  Žakula (38.), 1:3 Tufegdžić (76.)

Bačka: Milojević, Tomović, Pantić, Velemir (46. Ratković), Škorić (82. Krčmarević), Mijatović, Zličić (82. Parađina), Jovanović, Žakula (71. Lukić), Đorđević (82. Njamculović), Zdravković.

Spartak Ždrepčeva krv: Dujmović, Dunđerski, Ivančević (89. Branković), Tekijaški, Milošević, Đurasović (89. Vidaković), Marčić, Srećković (89. Vidović), Tufegdžić, Bijelović (55. Nikolić), Denković (65. Savković)

Subotičani su pobedili i u drugom kolu Linglong super lige postigavši ponovo tri gola protivniku. Sve pogotke za subotičane postigao je Lazar Tufegdžić i to dva u prvom i jedan u drugom poluvremenu.

Spartak je poveo već u drugoj minuti, Lazar Tufegdžić savladao je golmana Milojevićča sa oko 8 metara poslavši loptu u dolnji desni ugao. Domaćini su uzvratili preko Žakule u 18. minutu no golman Dujmović bio je spretniji od svog kolege i uspešno sačuvao svoju mrežu. Sedam minuta kasnije u prilici se našao Đorđević, međutim lopta posle njegovog šuta odlazi pored gola.  Svoj drugi gol na utakmici Tufegdžić je postigao u 36. minutu iskosa sa leve strane. Samo dva minuta kasnije domaćini su preko Žakule smanjili na 1:2  iz akcije koja je odigrana po desnoj strani.

Početkom drugog poluvremena Bačka je imala veliku priliku da poravna rezultat. Ivančević je nespretno igrao rukom u svom kaznenom prostoru te je sudija Đorđe Maksimović bio primoran da pokaže na belu tačku. Đorđević je izveo najstrožu kaznu i proslavio golmana Dujmovića koji je pročitao napadača Bačke i zaustavio loptu na putu do mreže. Zaigrali su subotičani opasnije po gol protivnika, Srećković je imao priliku u 62. minutu ali ovaj put golman Milojević je bio na visini zadatka. Konačan rezultat postavio je izuzetno raspoloženi Tufegdžić svojim trećim golom na utakmici u 76. minutu.