Mačva – Spartak Ždrepečva krv 1:4 (0:2)

Šabac, Stadion: FK Mačva. Gledalaca: 500. Sudija: Dragan Čolović. Strelci: 0:1 Nikolić (10. iz penala), 0:2 Vidaković (45.), 1:2 Zukanović (74.), 1:3 Bijelović (88.), 1:4 Dunđerski (90.)

Mačva: Gordić, Pejović, Jovanović (46. Ristivojević), Mijailović, Dukić, Božić (67. O. Mijailović), Ivić, Gigić (46. Zukanović), Milinković (46. Adamović), Marković (67. Knežević), Mihajlović.

Spartak Ždrepčeva krv: Dujmović, Dunđerski, Tekijaški, Ivančević, Vidović, Jočić, Marčić, Šormaz (62. Urošević), Vidaković (90. Vujanović), Jovanović (62. Bijelović), Nikolić (90. Đurasović)

Subotičani su ostvarili treću pobedu u nizu. Nakon Inđije i Partizana ubedljivo su savladali i Mačvu na njihovom terenu u Šapcu.

Spartak je poveo u 10. minutu nakon što je Marčić proigrao mladog Šormaza koga je u protivmičkom šesnaestercu nepropisno zaustavio golman Gordić. Nakon opravdano dosuđenog penala, Nikolić dovodi subotičane u vodstvo od 1:0. Domaćini su ozbiljnije zapretili tek u finišu prvog poluvremena. Pejović u 37. minutu nije iskoristio dobru priliku da sa par metara loptu pošalje u mrežu. Pr minuta kasnije Dukić je snažno šutirao i istakao golmana Dujmovića koji je bio na mestu. U posednjim trenucima prvog dela, Spartak je udvostručio prednost iz brze akcije koja je krenula od Ivančevića pa je lopta preko Nikolića došla do Vidakovića koji sa ivice šesnaest metara donosi pednost svojoj ekipi od 2:0

Početak drugog poluvremena pripao je domaćinima koji su silno želeli da smanje prednost protivnika. Stvorili su par prilika, međuti, Marko Mijailović  a potom i Marković nisu bili dovoljno precizni da savladaju golmana Spartaka. Mačva je smanjila zaostatak u 75. minutu, Mijailović je uposlio Zukanovića koji je smanjio na 1:2. Usledili su novi napadi domaćina, međutim igrači Spartaka su uspešno čuvali svoj gol i čekali priliku da osiguraju pobedu. Dva minuta pre kraja regularnog dela susreta subotičani su iskoristili grešku domaćina na sredini terena i preko Bijelovića posle sjajnog udarca glavom povećali vodstvo na 3:1. Utakmica je završena prelepim golom Davida Dunđerskog, pogodio suprotni ugao protivničkog gola, za konačnih 1:4.

U poslednjem kolu Spartak na svom terenu dočekuje Napredak.