Spartak Ždrepčeva krv – Voždovac 3:0 (1:0)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 1.500. Sudija: Šegrt Jovan. Strelci: 1:0 Todoroski (33.), 2:0 Srećković (75.), 3:0 Obradović (79.)

Spartak Ždrepčeva krv: Manojlović, Shimura (75. Tanasin), Filipović, Ostojić, Mitrović, Šćepanović (68. Stanić), Tumbasović, Bijelović, Todoroski ( 68. Rošević), Srećković (84 Vitorović), Obradović (84. Moris)

Voždovac: Krunić, Mijailović, Milović, Damjanović, Hajdin, Đurišić ( 77. Purtić), Trifunović (65. Burmaz), Ajdinović (55. Milosavljević), Ivezić, Ćirković (77. Sentoku), Pantović.

Fudbaleri Spartaka su nastavili sa dobrim igrama i pozitivnim rezultatima. U subotu su na Gradskom stadionu u Subotici pred oko 1.500 posetilaca savladali Voždovac sa 3:0.

Utakmica je počela sa po jednom prilikom na obe strane. Prvi su zapretili gosti preko Miloša Pantovića čiji šut glavom zaustavlja golman Manojlović. Uzvratio je Spartak brzom kontrom koju je dobrim šutem završio kapiten Nikola Srećković, međutim golman Krunić loptu šalje u korner. Nakon početne ofanzivne igre na obe strane, utakmica se preselila na sredinu terena uz veliku borbu za svaku loptu oba rivala. Pokušao je Todoroski šutem u 20. minutu, no lopta odlazi tik iznad prečke. Požrtvovani Hajdin je pokušao da iznenadi golmana Spartaka međutim lopta je posle njegovog šuta završila u spoljnom delu mreže. Spartak je svoju terensku inicijativu iskoristio u 34. minutu, Marko Obradović je iskusno loptu dodao do Todoroskog koji donosi prednost subotičanima od 1:0. Par minuta kasnije mogli su domaći da udvostruče prednost međutim Obradović je zakasnio u petercu gostiju i proslavio golmana Krunića.

Početak drugog poluvremena počeo je u blagoj terenskoj inicijativi gostiju koji su želeli do izjednačenja. Postigli su fudbaleri Voždovca gol iz kontre u 62. minutu koji je poništen nakon konsultacija iz VAR sobe pošto se strelac Marko Ivezić našao u nedozvoljenoj poziciji. Spartak je odgovorio ofanzivnijom igrom. U 67. minutu oboren je Luka Bijelović na oko 25 metara od gola Voždovca. Dosuđen slobodan udarac odlično je izveo Nikola Srećković te se upisao u listu strelaca i doveo svoj tim u vodstvo od 2:0. Konačan rezultat od 3:0 postavio je Marko Obradović koji je glavom odlično zahvatio loptu nakon kornera koji je izveo Srećković.