Spartak Ždrepčeva krv – Borac 1:0 (0:0)

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 500. Sudija: Srđan Obradović (Jagodina), Strelci: 1:0 Mudrinski u 49. minutu

Spartak: Ostojić, Stojković, Ćalasan, Radovanović, Bašanović, Pantić, Glavčić, Ivanović, Jovović (81. Savković), Torbica (71. Nikolić), Mudrinski (90. Purović)

Borac: Mišić, Kostić, Sretenović, Marinković, Marčić (71. Krstić), Delić (75. Zoćević), Jovanović (79. Punoševac), Tiago, Živanović, Mihajlović.

Fudbaleri Spartaka uspeli da slave u Subotici, golom Mudrinskog u 49. minutu.  Pravo je čudo kako nije bilo više golova na utakmici pošto je na obe strane viđeno nekoliko odličnih prilika za gol.

Utakmica je počela malim slavljem, kapitenu subotičana Vladimiru Torbici poklon za 300-ti nastup u dresu Spartaka uručio je predstavnik navijačke grupe „Marinci“ i direktor kluba Dragan Đorđević. Prvu ozbiljnu priliku imali su gosti, Jovanović je pronašao Mihajlovića čiji jak šut zaustavlja prečka. Spartak je ubrzo odgovorio preko Pantića koji je ipak bio neprecizan. Par minuta kasnije zapretio je Jovovića, ali dobrom intervenciju golman Borca čuva svoju mrežu. U finišu prvog dela pokušao je Mudrinski iz daljine, no lopta odlazi tik pored stative u gol aut.

Spartak je poveo u 49. minutu preko Mudrinskog koji je iskoristio nesmotrenost Marinkovića i loptu poslao u mrežu. Šest minuta kasnije nova prilika za Spartak, Glavčić je izveo slobodan udarac a Mudrinski loptu šalje preko gola. Gosti su opasno uzvratili u 58. minutu kada je Tijago mogao da izjednači no Ćalasan blokom otklanja opasnost. Sreća je pogledala domaće u 62. minutu kada je Delić pronašao usamljenog Jovanovića na oko 12 metara od gola čiji oštar šut, blokira golman Ostojić koji je blagovremneo istrčao.

Spartak je uspeo da se oslobodi pritiska petnaest minuta pre kraja susreta. Pokušao je Jović sa ruba šesnaest metara, ali lopta odlazi daleko preko gola. Tek što je ušao u igru šansu za goste imao je Punoševac, međutim nije se dobro snašao. Spartak je pobedu mogao da potvrdi nakon kornera koji je izveo Glavčić, lopta dolazi do Radovanovića koji glavom zahvata loptu, ali golman Mišić odličnom intervencijom spašava svoju mrežu. U posledenjim trenucima utakmice Borac je zapretio preko Marinkovića čiji šut brani golman Ostojić.