Spartak Ždrepčeva krv – Vojvodina 1:4 (0:1)

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 1.000. Sudija: Dejan Santrač (Pavliš), pomoćnici: Goran Stanojević, Vladimir Šegrt (obojica iz Beograda). Strelci: 0:1 Meleg u 6. minutu, 0:2 Babić u 54. minutu, 1:2 Mudrinski u 57. minutu, 1:3 Malbašić u 59. minutu, 1:4 Maslać u 86. minutu

Spartak Ždrepčeva krv: Jović, Stojković, Ćalasan, Radovanović, Bašanović, Pantić, Glavčić, Ivanović, Jovović (59. Torbica), Savković (76. Krmar), Mudrinski (80. Purović)

Vojvodina: Rockov, Planić, Kovačević (39. Trujić), Puškarić, Lakićević, Paločević, Vukasović, Antić, Meleg (77. Maslać), Malbašić (84. Spremo), Babić. Subotica,

Fudbaleri Spartaka nisu uspeli da se revanširaju novosađanima za poraz u prvom delu sezone. Umesto toga doživeli su još jedan ubedljiv poraz od Vojvodine, koji je po prikazanoj igri na terenu sigurno bio prevelik. Vojvodina je uspela da kazni sve greške subotičana dok su na golu imali sigurnog golmana Rockova koji je u nekoliko navrata odličnim intervencijama spasavao svoj gol.

Spartak je zapretio u 1. minutu, od čega su izborili i prvi korner. Ubrzo do vodstva ipak dolazi Vojvodina i to iz svog prvog ozbiljnijeg napada. Puškarić je uposlio Paločevića koji šutira na gol, lopta se odbila do Melega koji je savladao golmana Jovića. Nakon primljenog gola Golubovi su nastavili sa pritiskom, Mudrinski je u 8. minutu pronašao Jovovića, koga je u poslednjem trenutku sustigao Planić. Pet minuta kasnije Glavčić je izveo slobodan udarac loptu je za kratko ispustio golman Rockov, ali Stojković koji je bio najbliži nije iskoristio ovu priliku za poravnanje. Pokušao je Glavčić ponovo iz slobodnog udarca i proslavio golmana Rockova koji paradom čuva svoju mrežu. Uprkos inicijativi i brojnim prilikama subotičani nisu uspeli da zatresu mrežću tako da se na odmor otišlo sa minimalnim vodstvom Vojvodine.

Gosti su bolje zaigrali početkom drugog poluvremena. Priliku je propustio Trujić u 52. minutu da bi dva minuta kasnije duplirali svoju prednost. Lopta je došla do Babića koji je bio zaboravljen od strane domaćih fudbalera i preciznim šutem naterao Jovića da ponovo vadi loptu iz svoje mreže. Spartak je zaigrao još ofanzivnije i već u sledećem napadu uspeo da smanji rezultat. Glavčić je u 57. minutu proigrao Mudrinskog koji sa leve strane ulazi u šesnaesterac i sa desetak metara pored Puškarića smanjuje prednost novosađana.

Vojvodina je vrlo brzo odgovorila novim golom. Prošlo je samo dva minuta od gola Mudrinksog kada je  Malbašić savladao golmana Jovića za novu prednost od dva gola, 1:3. Subotičani su vršili stalan pritisak ka golu Vojvodine, pokušavali i sa šutevima iz slobodnog udarca, ali sve njihove napore zaustavljala je odbrana ili veoma raspoloženi mladi golman Rockov. Četiri minuta pre kraja Vojvodina je ponovo iskoristila grešku igrača Spartaka i stigla do četvrtog gola. Purović je zasmetao svom golmanu Joviću, lopta je došla do Maslaća koji je poslao u nebranjeni deo gola. U poslednjim trenucima pokušao je Torbica iz slobodnog udarca, međutim ponovo je na visini zadatka bio golman Rockov.