Čukarički – Spartak Ždrepčeva krv 4:1 (2:1)

Stadion na Banovom brdu. Glavni sudija: Jovanović Srđan (Kaluđerica). Strelci: 1-0 Docić 12. min iz penala, 1-1 Stojković 32.min, 2-1 Docić 45. min iz penala, 3-1 Docić u 72.min, 4-1 Kadević u 86.min

Čukarički: Belić, Docić, Stevanović, Drinčić, Fofana (69. Tedić), Zorić, Owusu, Puškarić, Bogosavac (56. Bašanović), Belaković (78.  Kajević)

Spartak Ždrepčeva Krv: Ostojić, Shimura, Jočić (72. Glavčić), Kerkez, Nikolić (85. Torbica), Vukčević, Savković, Đuričin, Čečarić, Stojković, Ćalasan

Fudbaleri Spartaka poraženi su u borbi za treću poziciju od ekipe Čukarički sa 4:1 u pretposlednjem kolu regularnog dela prvenstva. Istakao se Docić koji je potigao tri gola od kojih dva iz penala u prvom poluvremenu i u 72. minutu.

Čukarički je poveo u 12. minutu kada je sudija pokazao na belu tačku nakon prekršaja Ćalasana nad Zorićem. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Docić koji je time doveo svoj tim u vodstvo. Par minuta kasnije domaći su mogli da udvostruče prednost, Fofana je dobro šutirao sa desne strane, ali sa gol linije loptu izbacuje Stojković. Subotičani su odgovorili preko Savkovića čiji šut brani golman Belić a par minuta kasnije i preko Nikolića koji je za malo bio neprecizan.  Spartak je izjednačio odličnim golom Stojkovića iz slobodnog udarca nakon što je na ivici kaznenog prostora nepropisno zaustavljen Đuričin. Domaći su do prednosti stigli u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Nakon prekršaja nad Owusom, sudija Srđan Jovanović po drugi put na utakmici dosuđuje penal za Čukarički. Docić je i ovaj put bio siguran i loptu poslao u mrežu za 2:1.

Primljen gol u poslednjim trenucima prvog dela poremetio je malo mlade igrače Spartaka. Prvu priliku u nastavku utakmice imali su domaćini, Zorić je uputio
loptu prema Fofani, ali u poslednjem trenutku Kerkez uspešno reaguje i prekid a opasni napad domaćina. Fudbaleri Spartaka uzvratili su u 52. minutu iz akcije koja je krenula od Jočića, nakon centaršuta Čečarića lopta dolazi do Savkovića koji je glavom šalje pored gola. Šest minuta kasnije pokušao je Đuričin da poravna rezultat, ali golman Belić sigurnom intervencijom čuva svoj gol. Igrao se 65. minutu kada je Bašanović napravio prekršaj nad Shimurom. Slobodan udarac izveo je Stojković, strelac prvog gola za Spartak, lopta dolazi do Fofane koji je izbija pored stative i umalo postigao autogol.

Utakmica je rešena u 72. minutu trewćim golom Docića na utakmici. Napadač Čukaričkog izveo je slobodan udarac i sa oko 25 metara savladao golmana Ostojića za 3:1. Konačan rezultat postavio je Kajević, četiri minute pre kraja utakmice za konačnih 4:1