U subotu i nedelju 25.-26.08.2018. sa početkom u 09:00 na Gradskom stadionu (pomoćnim terenima) u Subotici održaće se drugi međunarodni dečiji fudbalski trurnir „TROFEJ GRADA SUBOTICE“.
Organizovana su takmičenja u 6 kategorija: 2006., 2007., 2008., 2009., 2010. i 2011. godište
Očekuje se oko 60 ekipa širom regiona.
Kategorije:
U12 – 2006.
U11 – 2007.
U10 – 2008.
U9 – 2009.
U8 – 2010.
U7 – 2011.
Drugi turnir “TROFEJ GRADA SUBOTICA” ispunio je sva očekivanja.
Prodefilovalo je oko 1000 dečaka, a 72 tima prikazala su zavidan fudbal.
PRVI DAN (25.08.2018.)
Do sedam godina (2011): Spartak – Subotica 7:0, Dendi 2 – Bolesnikov 0:4, Omladinac – Dendi 1 2:1 , Spartak – Dendi 2 3:1, Bolesnikov – Omladinac 2:0, Subotica – Dendi 1 0:7, Omladinac – Spartak 3:1, Bolesnikov – Dendi 1 6:0, Dendi 2 – Subotica 3:0, Dendi 2 – Omladinac 2:1, Omladinac – Subotica 3:0
Do osam godina (2010): Arena beli – Omladinac 3:0, Spartak 1 – Radnički Sombor 2:2, Arena plavi – Spartak 2 3:0, Subotica – Sporto 3:2, Spartak 1 – Arena plavi 3:1, Arena beli – Subotica 1:5, Radnički Sombor – Spartak 2 3:0, Omladinac – Sporto 0:1, Spartak 1 – Spartak 2 3:0, Arena beli – Sporto 3:0, Subotica – Omladinac 3:1, Arena plavi – Radnički Sombor 0:7
Do devet godina (2009): Spartak – Hajduk Kula 3:0, Subotica – Arena Subotica 0:4, Olimpik – Sporto 5:0, Mladi vukovi – Spektar 0:3, Omladinac – Sofeks 1:1, Obilić Herceg Novi – Crvena zvezda 0:18, TSC – Acko Doboj 5:0, Zelina Hrvatska – Vrbas 3:0, Omlaidnac – Spartak 1:0, Obilić – Subotica 3:4, TSC – Olimpik 1:1, Zelina – Mladi vukovi 0:3, Arena – Crvena zvezda 0:5, Hajduk – Sofeks 1:3, Sporto – Acko 1:0, Spektar – Vrbas 3:0, Spartak – Sofeks 0:2, Subotica – Crvena zvezda 0:9, Olimpik – Acko 5:0, Hajduk – Omladinac 4:4, Arena – Obilić 4:1, Sporto – TSC 0:8, Spektar – Zelina 0:0
Do deset godina (2008): Spartak – Hajduk 2:1, Vašarište – Mladi vukovi 3:0, Crvena zvezda – Vrbas 3:0, Spektar – Radnik Urije 5:0, Dubravita Rumunija – Subotica 1:2, Spektar – Spartak 5:0, Omladinac – Crvena zvezda 0:3, Hajduk – Radnik 1:0, Vrbas – Arena 0:3, Mladi vukovi – Subotica 0:3, Spartak – Radnik 5:0, Crvena zvezda – Arena 2:0, Vašarište – Subotica 4:1, Hajduk – Spektar 0:5, Vrbas – Omladinac 0:3, Mladi vukovi – Dubravita 0:3
Do jedanaest godina (2007): Spartak – Vrbas 2:0, Vojvodina – Spektar 1:0, Petrika – Spartak 2 4:0, Ua tim Temerin – Olimpik 2:0, NK Tomislav – Radnik 0:9, Obilić – Savacium 3:0, Acko – Arena 0:1, Subotica – Vašarište 2:3, Obilić – Spartak 0:1, Acko – Petrika 0:2, Subotica – Vojvodina 0:5, NK Tomislav – Uan tim 0:12, Vrbas – Savacium 3:2, Spektar – Vašarište 2:0, Olimpik – Radnik 1:2, Spartak, Savacium 3:1, Petrika – Arena 3:0, Vojvodina – Vašarište 2:2, Uan tim – Radnik 2:0, Spektar – Subotica 1:0, Spartak 2 – Acko 0:4, Vrbas – Obilić 0:2, NK Tomislav – Olimpik 1:5
Do dvanaest godina (2006): Spartak – Omladinac 2:4, Vojvodina – ŽFK Spartak 6:0, Arena – Vrbas 0:2, ŽAK Sombor – GDM 1:0, Totovo selo – NK Zelina 1:2, Teksilac – Bolesnikov 0:3, ŽAK – Spartak 0:1, Totovo selo – Vojvodina 0:12, Teksilac – Arena 0:3, Omladinac – GDM 3:0, ŽFK Spartak – NK Zelina 5:4, Vrbas – Bolesnikov 4:0, Spartak – GDM 2:1, Vojvodina – NK Zelina 12:0, Arena – Bolesnikov 1:2, Omladinac – ŽAK 0:0, Vrbas – Tekstilac 3:0
DRUGI DAN (26.08.2018.)
Do sedam godina (2011):
Prvo mesto: Bolesnikov Novi Sad
Drugo mesto: Dendi Novi Pazar
Treće mesto: Omladinac Novi Banovci
Rezultati: Subotica – Bolesnikov 0:14, Spartak Dendi 1 1:1, Bolesnikov – Spartak 6:0, Dendi 1 – Dendi 2:3
Do osam godina (2010):
Prvo mesto: Subotica
Drugo mesto: Arena Subotica
Treće mesto: Radnički Sombor
Rezultati: Radnički – Arena beli 2:3, Subotica – Spartak 1 5:0,
Finale: Arena – Subotica 0:1
Za treće mesto: Radnički – Spartak 2:1
Do devet godina (2009):
Prvo mesto: Crvena zvezda Beograd
Drugo mesto: Omladinac Novi Banovci
Treće mesto: TSC Bačka Topola
Rezultati: Sofeks – NK Zelina 1:3, Crvena zvezda – Olimpik 3:0, TSC – Arena 3:1, Spektar – Omladinac 3:0, NK Zelina – Crvena zvezda 0:10, TSC – Omladinac 0:2,
Finale: Crvena zvezda – Omladinac 2:0
Za treće mesto: NK Zelina – TSC 1:3
Do deset godina (2008):
Prvo mesto: Crvena zvezda Beograd
Drugo mesto: Arena Subotica
Treće mesto: Spektar Sombor
Rezultati: Spektar – Omladinac 2:0, Crvena zvezda – Dubravita 11:0, Varvarište – Arena 0:2, Spartak – Subotica 2:1, Spektar – Arena 1:4, Crvena zvezda – Spartak 4:1
Finale: Arena – Crvena zvezda 1:5
Za treće mesto: Spektar – Spartak 3:0
Do jedanaest godina (2007):
Prvo mesto: Uan tim Temerin
Drugo mesto: Spektar Sombor
Treće mesto: Vojvodina Novi Sad
Rezultati: Spartak – Radnik Urije 1:0, Petrika – Spektar 0:3, Uan tim – Obilić Herceg Novi 5:0, Spartak – Spektar 0:2, Vojvodina – Uan tim 0:2
Finale: Uan tim – Spektar 2:0
Za treće mesto: Vojvodina – Spartak 2:0
Do dvanaest godina (2006):
Prvo mesto: Vojvodina Novi Sad
Drugo mesto: CFK Vrbas
Treće mesto: Spartak Subotica
Rezultati: Omladinac – Arena 0:1, Vojvodina – ŽAK 3:0, Vrbas – ŽFK Spartak 3:0, Spartak – Bolesnikov 1:0, Arena – Vojvodina 0:10, Vrbas – Spartak 4:2
Finale: Vojvodina – Vrbas 2:0
Za treće mesto: Arena – Spartak 0:2