Spartak Ždrepčeva Krv – Crvena Zvezda 1:4 (0:1)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 4.500.  Sudija: Pavle Ilić. Strelci: 0:1 Mijatović (26.), 0:2 Katao (53.), 1:2 Todoroski (55.), 1:3 Mijatović (56.), 1:4 Mijatović (90+3.)

Spartak Ždrepčeva Krv: Vulić, Vidaković, Ćalasan (80. A.M. Đurasović), Kerkez, Stanojev, A. S. Đurasović (48. Lukić), Tošeski, Todoroski (80. Mijić), Babić, Bijelović (76. Rošević), Mudrinski (76. Ubiparip)

Crvena zvezda: Glazer, Nedeljković, Dragović (63. Nikolić), Spajić, Rodić, Katai (69. Stamenić), Hvang (78. Kraso), Kanga, Knežević (46. Lučić), Mijatović, Endiaje (63. Oleinka)

Spartak nije uspeo da iznenadi aktuelnog šampiona države, koji nosi sva tri boda iz Subotice. Stiče se utisak da je rezultat prevelik u odnosu na stanje na terenu. Ipak, Crvena Zvezda sasvim zasluženo odnosu ceo plen zahvaljujući pre svega trostrukom strelcu Jovanu Mijatoviću.

Prvi su ozbiljniju akciju napravili gosti u 5. minutu kada je Mijatović pokušao da uposli slobodnog Ndiajea. Samo tri minuta kasnije Ndiaje na asistenciju Kataija pogađa prečku. Spartak je uzvratio brzim kontranapadom, pokušao je Todoroski šutem sa oko 20 metara da iznenadi golmana Glazera, međutim bio je to lak plen za čuvara mreže crveno-belih. Crvena Zvezda je do prednosti stigla u 26 minutu, akcija je potekla od Nedeljkovića koji je centrirao a glavom loptu u mrežu sproveo Mijatović za 0:1.  Priliku za poravnanje imao je Mudrinski u 35. minutu, ali lopta odlazi preko gola.

Drugo poluvreme bilo je znatno sadržajnije sa više uzbuđenja. Katai u 52. minutu iz neposredne blizine nije uspeo da savlada Vulića koji je odlično odreagovao.  Međutim, samo minut kasnije u crveno – beli dolaze do novog gola. Kanga je izveo korner, najviši u skoku bio je Katai koji glavom loptu šalje pod prečku za 0:2.  Vratio se Spartak u meč u 55. minutu, Bijelović je uposlio Todoroskog koji je savladao golmana Glazera za 1:2. Samo minut kasnije novi gol na Gradskom stadionu, treći u samo četiri minuta. Samo što su izveli loptu sa centra fudbaleri Crvene Zvezde dolaze ponovo do dva gola prednosti, opet je mladi Mijatović bio strelac nakonodlične asistencije Hvanga.

Spartak je mogao da smanji zaostatak u 68. minutu, pokušao je Jovan Lukić, ali nije bio dovoljno precizan. Kako se meč bližio kraju opao je tempo igre, gosti su uspešno čuvali stečenu prednost. U samom finišu utakmice priliku da smanji rezultat sa distance imao je Jug Stanojev, ali je Glazer odlično odreagovao. Jovan Mijatović je upisao het trik u nadoknadi vremena za konačnih 1:4.