Spartak Ždrepčeva krv – Radnički 1923 1:3 (0:0)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 350. Sudija. Pavle Tomić. Strelci: 0:1 Bevis (65.), 0:2 Vidakov (81.), 0:3 Kerkez (autogol – 83.), 1:3 Todoroski (86.)

Spartak Ždrepčeva Krv: Vulić, Tanasijević, Kerkez, Ćalasan, Bijelović (83. Stajković), A.S, Đurasović, Vidaković (83. Jocić), Stanojev, Todoroski, Ubiparip (59. Babić), Tošeski (65. Lukić)

Radnički 1923: Leković, Adžić, Simović, Izučukvu, Pecelj, Ristić, Zorić (87. M. Vidović), Vidosavljević (73. Đurić), Ouiđi (73. Aleksić), Bevis, Vidakov (87. Bukumira)

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca odneli su sva tri boda iz Subotice, boljom igrom u drugom poluvremenu kada su za nepunih dvadeset minuta postigli tri gola.

Prvo poluvreme igralo se u visokom ritmu, fudbaleri Spartaka za nijansu su bili konkretniji i bližu vodstvu. Prvu priliku imali su već u 5. minutu kada je Bijelović prošao po desnoj strani loptu prosledio Todoroskom koji je bio na ivici kaznenog prostora, međutim napadač Spartaka se nije najbolje snašao u ovoj situaciji. Pokušao je par minuta kasnije Tošeski iz daljine, ali lopta završava u rukama golmana Lekovića. Gosti su polako preuzimali inicijativu, prvi je zapretio Vidosavljević šutem sa ivice šesnaest metara, no lopta odlazi preko gola. Pokušao je i Bevis, ali nije bio precizan. Spartak je možda najbolju priliku imao u finišu prvog poluvremena. Aleksa Đuarsović je centaršutem pronašao Voju Ubiparipa, međutim istako se golman Leković.

U drugom poluvremenu gosti su preuzeli terensku inicijativu. U kratkom periodu stvorili su čak tri ozbiljne prilike za gol. Šansu za vodstvo imali su nakon šuta Vidosavljevića kada se lopta od golmana Vulića odbila do Bevisa, ali je Kerkez sa gol linije otklonio opasnost. Par minuta kasnije nakon šuta Miloša Ristića lopta odlazi pored stative. Radnički je do vodstva došao u 65. minutu, Simović je uputio loptu u šesnaesterac gde se najbolje snašao Bevis i glavom loptu poslao u mrežu za 0:1. Primljeni gol negativno je uticao na domaćina koji je posustao i dozvolio protivniku da nastavi sa opasnim napadima.  Vidakov je preciznim šutem u 81. minutu sa oko šesnaest metara udvostručio prednost Kragujevčana. Dva minuta kasnije, nakon kornera, Dejan Kerkez je loptu poslao u sopstvenu mrežu za 0:3. Poraz je u finišu meča ublažio Andrej Todoroski koji je iskoristio odbijenu loptu i poslao je u mrežu za 1:3.