U subotu i nedelju 28.-29.08.2021. održan je 5. međunarodni turnir “TROFEJ GRADA SUBOTICE” na kom su učestovale četiri selekcije (2009., 2010., 2011., 2012. godište).

FK Spartak ŽK osvojio je medalje u 3 selekcije:
2009. godište – prvo mesto
2010. godište – treće mesto
2011. godište – ispalo u 1/4 finala
2012. godište – prvo mesto

PRVO MESTO – 2009. godište 

GRUPA
FK Spartak ŽK – FK Proleter 6:0
strelci: Ađin 3, Milodanović, Ilić, Vukov

FK Spartak ŽK – FK Vršać 1:0
strelac: Ađin

FK Spartak ŽK – FK Tekstilac 3:0
strelci: Perin, Milodanović, Ilić

POLUFINALE
FK Spartak ŽK – FK Spartak Banja Luka 2:1
strelci: Perin, Ađin (Spartak)

FINALE
FK Spartak ŽK – FK Sofeks 1:1 (penali: 4:3)
strelac: Perin

Za 2009. godište nastupili su: Menićanin, Bašić Palković, Vizin, Ilić, Vukov, Vatović, Ađin, Milodanović, Plavšić, Lazić, Perin

TREĆE MESTO – 2010. godište

GRUPA
FK Spartak A – FK Spektar 4:1
strelci: Martinović 4 (Spartak)
FK Spartak B – FK Omladinac 0:1

FK Spartak A – OFK Vršac 4:0
strelci: Martinović 2, Jakab, Veselinov
FK Spartak B – FK Crvena zvezda 0:5

FK Spartak A – FK Jadran 3:0 (nisu došli)
FK Spartak B – FK Internacional 0:2

ČETVRTINA FINALA
FK Spartak A – FK Omladinac 3:1
strelci: Martinović 2, Lojpur (Spartak)

POLUFINALE
FK Spartak A – FK Internacional 0:0 (penali 4:5)

ZA TREĆE MESTO
FK Spartak A – FK Arena 4:0
strelci: Jakab 2, Martinović, Veselinov

Za 2010. godište nastupili su: 
Spartak A: Vlahović, Lojpur, Vučković, Jakab, Hasanlari, Veselinov, Martinović, Tatalović, Anđelković, Trivunčić
Spartak B: Mukić, Borkov, Ignjatović, Igić, Pavković, Arsenin, Kapor, Turu

ČETVRTINA FINALA – 2011. godište

GRUPA
FK Spartak A – FK Kristal 1:1
FK Spartak B – FK Subotica 3:0

FK Spartak A – FK Radnički SM 3:0
strelci: Orčić 2, Vučković
FK Spartak B – FK Voždovac 0:3

FK Spartak A – FK Sporto 1:2
strelac: Bursać (Spartak)
FK Spartak B – FK SU Team 0:10

ČETVRTINA FINALA
FK Spartak A – FK SU Team 1:2
strelac: Belančić (Spartak)

Za 2011. godište nastupili su:
Spartak A: Jakov, Nenadov, Orčić, Bursać, Belančić, Vučković, Mimić, Ivandekić, Majanović, Borkov, Rašović, Križanović
Spartak B: Mesaroš, Napijalo, Nikolić, Kilibarda, Zelić, Božinović, Golubović

PRVO MESTO – 2012. godište

GRUPA
FK Spartak – FK Kristal 3:0
FK Spartak – FK Dunav 3:2
FK Spartak – FK Internacional 5:0
FK Spartak ŽK – FK Voždovac B 6:0

ČETVRTINA FINALA
FK Spartak – FK Spartak Banja Luka 1:0

POLUFINALE
FK Spartak – FK Voždovac A 4:0

FINALE
FK Spartak – FK Dunav 2:0

Za 2012. godište nastupili su: Cvetanović, Vasić, Bajagić, Đukić, Sarić, Savin, Ignjatić, Simić, Babić, Tumas, Šiška, Lojpur