Mladost – Spartak Ždrepčeva krv 2:1 (1:0)

Stadion: SRC „Mr Radoš Milovanović“ u Lučanima. Gledalaca: oko 800. Sudija: Momčilo Marković. Strelci: 1:0 Silue (39.), 1:1 Ubiparip (63. iz jedanaesterca), 2:1 Varjačić (90+1.)

Mladost: Stamenković, Ćirković, Milošević, Leković, M.Tomić (68. Frajdej), Tumbasević, Veličković (85. Žunić), Varjačić, Radivojević (68. Donald), Udovičić, Silue.

Spartak Ždrepčeva krv: Vulić, Tanasijević, Kerkez, Prijović, Bijelović, Đurasović, Vidaković, Stanojev, Todoroski (46. Ubiparip), Babić (84. Tošeski), Jocić (46. Stajković)

Poraženi su fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi u 6. kolu Mozart Super bet lige u Lučanima sa 2:1. Odlučujući gol za domaćina postigao je Varjačić u sudijskoj nadoknadi.

Prvu priliku na utakmici imala je Mladost, kada je u 9. minutu Udovičić uputio centaršut, lopta dolazi do Siluea koji je izblokiran. Pokušao je Radivojević u 16. minutu, međutim sigurna je bila intervencija subotičkog golmana Vulića.  Uzvratio je Spartak par minuta kasnije preko Stanojeva koji je uputio odličan šut ka golu i istakao golmana Stamenkovića. Pokušao je Tanasijević iz daljine u 21. minutu, no lopta odlazi preko gola. Nakon pola sata igre domaćini su imali dve prilike preko Lekovića i Siluea. Povela je Mladost u 39. minutu, Radivojević je glavom uposlio Siluea koji sa 15 metara preciznim šutem dovodi svoj tim u vodstvo od 1:0.

Početkom drugog poluvremena Spartak je odlučnije krenuo ka golu protivnika.  Priliku da izjednači imao je Ubiparip na asistenciju Babića, međutim lopta odlazi tik pored gola. U 63. minutu Ćirković je nepropisno zaustavio Babića, pa je sudija pokazao na belu tačku. Šut Ubipraipa zaustavlja golman Stamenković ali je nakon intervenscije iz VAR sobe penal ponovljen. Šut Ubiparipa ponovo je odbranio golman Mladosti, međutim odbijenu loptu napadač Spartaka šalje u mrežu za 1:1. Nakon izjednačenja igra je bila otvorenija sa obe strane. Imale su ekipe po par prilika međutim mreže su mirovale sve do sudijske nadoknade kada je Žunić uposlio Udovičića koji šalje centaršut pred gol Spartaka gde se našao Varjačić koji glavom postiže pobedonosni gol za Mladost.