Spartak Ždrepčeva krv – Mladost 0:1 (0:0)

Gradski stadion u Subotici. Sudija: Dejan Trifković.  Gledalaca: oko 800. Strelci: 0:1 Frajdej (67. minut)

Spartak Ždrepčeva Krv: Vulić, Bogićević, Martinović, ćalasan. Lukić, Todoroski (64. Bijelović), Babić (74. Uniparip), Tomović (81. Mijić), Prijović, Rošević (64. Stanojev), Mudrinslki.

Mladost: Stamenković, Andrić, Cvetinović, Joiksimović, Tumbasević, Pejović, Udovičić (88. Leković), Ćirić (71. Žunić), silue (46. Bojić), Frajdej (88. Ćirković)

Fudbaleri Mladosti odneli su sva tri boda iz Subotice. Iskusni gosti su bili odlični u odbrani, zaustavili sve pokušaje Spartaka, a sa druge strane iskoristili su svoju priliku u napadu i zabeležili vrednu pobedu u borbi za plej of.

Spartak je imao više od igre u prvom poluvremenu. Subotičani su imali veći posed lopte međutim nisu uspeli da stvore ozbiljnije prilike za gol. Gosti su se opredelili za odbranu svog gola a preko kontranapada pokušavali da ugroze domaćina. Mogli su subotičani do vodstva u 24. minutu, Todoroski je izveo korner a golman Stamenković je sa glave Ćalasana skinuo loptu i sačuvao svoju mrežu. U finišu prvog dela šansu je imao Mudrinski ali je ponovo golman Mladosti bio na visini zadataka.

U nastavku utakmica je dobila na živosti. Prvu šansu imala je Mladost, Pejović se probio po levoj strani uputio šut ka golu gde je Ćalasan sa gol linije otklonio opasnost. Spartak je tada preuzeo inicijativu, pokušavali su da naprave akciju iz koje bi ugrozili protivnički gol, međutim iskusni gosti su vešto uspevali da se odbrane i anuliraju svaki njihov pokušaj. Mladost je do pobedonosnog gola došla u 67. minutu, Pejović je uposlio Ćirića usledio je centaršut do Frajdeja koji loptu šalje pod prečku za 0:1. Pokušali su subotičani de se rezultatski vrate u meč, najbolju šansu je imao Mudrinski, međutim rezultat se nije menjao.