Spartak Ždrepčeva krv – Novi Pazar 0:1 (0:0)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 1.000. Sudija: Tomić Pavle. Strelci: 0:1 Adeshina (78. min)

Spartak Ždrepčeva krv: Vulić, Bogićević, Kerkez, Lukić, Martinović, Mijailović, Prijović (81. Babić), Todoroski (62. Đurasović), Tomović (46. Mijić), Tošeski (62. Rošević), Mudrinski (81. Ubiparip)

Novi Pazar: Mirković, Adeshina, Annan, Azemović, Bojat (90. Čermelj), Cisse, Elrakhawy, Momčilović (90. Dimić), Obradović (90. Islaimović), Soumah (90. Petković), Srećković (67. Karaklajić)

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve poraženi su od Novog Pazara sa 1:0 u utakmici 24. kola Mozzart Super lige. Jedini gol postigao je Adeshina u 78. minutu susreta.

Prvo poluvreme proteklo je u čvrstim duelima sa velikom željom obe ekipe da dođu do važnih bodova. Gosti iz Novog Pazara su bili nešto konkretniji, pretili su preko Sume i Srećkovića, nekadašnjeg igrača Subotičana. Upravo je on imao najbolju priliku u 42. minutu dok je Spartak pretio preko iskusnog Mudrinskog. Međutim prilike nisu iskorištene pa je prvih 45 minuta proteklo bez golova.

I u nastavku utakmice Novi Pazar je stvarao više prilike. Siguran na golu Subotičana bio je Aleksandar Vulić koji je uspešno odolevao sve do 78. minutu kada su gosti uspeli dođi do vodstva. Nakon dobrog centaršuta Sume lopta dolazi do Adeshina koji je šalje u mrežu za 0:1. Nakon primljenog gola Spartak je pokušao da dođe bar do boda, međutrim rezultat se nije menjao.