Čukarički – Spartak Ždrepčeva krv 2:2 (1:0)

Stadion na Banovom brdu. Sudija: Mitić Milan. Strelci: 1:0  Adžić (29.), 2:0 Adžić (51.), 2:1 Martinović (55.), 2:2 Ubiparip (81).

Čukarički: Filipović, Adžić (72. Nikčević), Jovanović, Miladinović, Milojević (46. Kovač), Pavkov, Sissoko (88. Cvetković), Stanković, Tošić, Vranješ, Ivanović (53. Ergelaš)

Spartak Ždrepčeva krv: Vulić, Bogićević, Kerkez (46. Babić), Lukić, Martinović, Mijailović, Mijić (72. Todoroski), Đurasović (46. Tomović), Prijović, Rošević (46. Stanojev), Mudrinski (80. Ubiparip)

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi vraćaju se iz Beograda sa osvojenim bodom iako su u 51. minujtu imali zaostatak od dva gola koja je oba postigao Adžić iz kornera. Uspeli su subotičani da se vrate u meč poravnaju rezultat a u samom finišu propustili odličnu priliku i za rezultatski preokret.

Domaćini su svoju blagu terensku inicijativu iskoristili u 29. minutu kada je Adžić iz kornera pogodio bliži ugao i doveo svoj tim u vodstvo. Nastavili su domaći sa inicijativom ali nisu povećali rezultat.

Početkom drugog poluvremena novi korner za Čukarički. Loptu je uzeo Adžić i postigao novi gol iz kornera sada u dalji ugao za 2:0. Nisu se predavali subotičani, ni posle velikig zaostatka. Samo četiri minuta kasnije Spartak dolazi do gola. Izveli su subotičani korner a najsnalažljivi pred golom domaćina bio je Martinović koji loptu šalje u mrežu za 2:1. Nastavili su fudbaleri Spartaka sa napadima i u 81. minutu stigli do poravanja. Samo što je ušao u igru Voja Ubiparip je iskoristio asistenciju Todoroskog, koji je takođe ušao sa klupe u drugom poluvremenu, i doneo izjednačenje.

U finišu utakmice Ubiparip je imao odličnu priliku i da preokrene rezultat. U sudijskoj nadoknadi šutirao je glavom a na samoj gol liniji golman Čukaričkog zaustavlja loptu tako da je rezultat ostao 2:2.

U sledećem kolu Spartak na Gradskom stadionu u Subotici igra komšijski derbi, dočekuje ekipu TSC iz Bačke Topole.