Napredak – Spartak Ždrepčeva krv 1:1 (1:1)

Stadion u Kruševcu. Gledalaca: oko 1.000. Strelci: 0:1 Prijović (18.), 1:1 S. Jovanović (39. minut)

Napredak: Savić, S. Jovanović, Mršić, Marinković, Vukajlović, Krstić, Ljubomirac, Đ. Jovanović (63. Stanojlović), Zličić (78. Marjanovič), Blagojević, Majdevac (71. Bojović)

Spartak Ždrepčeva krv: Vulić, Bogićević, Martinović, Ćalasan, Prijović, Mijić (66. Todoroski), Lukić, Babić, Tomović, Mudrinski (86. Ubiparip), Rošević (70. Bijelović)

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi ostvarili su plan i sa gostovanja iz Kruševca se vartili sa osvojenim bodom. Poveli su subotičani golom Prijovića a domaćini su poravnali u finišu prvog poluvremena. U nastavku susreta nije bilo više golova iako je na obe strane bilo nekoliko povoljnih prilika.

Domaćini su krenuli ofanzivno od samog početka utakmice. Imali su priliku u 11. minutu kada je odlično centrirao Blagojević loptu koju je pred golom zahvatio Jovanović završila je u rukama golmana Vulića. Par minuta kasnije pokušao je Majdevac da iznenadi čuvara mreže subotičana, ali izborio je jedino korner. Spartak je do prednosti došao u 18. minutu, nakon što je lopta ubačena iz ugla došla je pred gol Napretka gde je najprisebniji bio Prijović koji je šaljke u mrežu za 0:1. Dva minuta kasnije Spartak je mogao da udvostruči vodstvo preko Tomića koji je dobro šutirao i istakao golmana Savića. Napredak je uspostavio ravnotežu i u 39. minutu stigao do gola, Vukajlović je poslao lopt na suprotnu stativu gde se našao Stefan Jovanović i izjednačio rezultat u meču na 1:1. Šansu za rezultatski preokret imao je Đorđe Jovanović, ali lopta je otišla pored stative u gol aut.

Spartak je bio konkretniji u drugom poluvremenu. Mijić glavom u 62. minutu gađa preko gola da bi Bijelović u 74. minutu pogodio prečku umesto mreže. Pokušao je Jokanović šutem iz daljine da donese pobedu domaćinu, ali meč je na kraju završen bez pobednika