Radnički – Spartak Ždrepčeva krv 1:1 (0:1)

Stadion Čair u Nišu. Gledalaca: oko 1.200. Sudija: Momčilo Marković. Strelci: 0:1 Todoroski (7.), 1:1 Ivelja (67.)

Radnički (N): Rosić, Jamkam, Vojnović, Petrović, Jovanović (46. Ivelja), Stajić, Pejović (65. Traore), Frej, Ilić, Mesarović (65. Petrov), Škrbić.

Spartak Ždrepčeva Krv: Vulić, Ćalasan, Kerkez, Tanasijević, Vidaković, Stanojev, Đurasović, Todoroski, Tošeski (65. Lukić), Bijelović (87. Stajković), Ubiparip (75. Prijović)

Fudbaleri Spartaka uspeli su da osvoje bod u Nišu u utakmici 13. kola Super lige. Subotičani su bili bolji u prvih dvadeset minuta igre kada su i stigli do prednosti da bi nastavku domaćini vršili pritisak i u 67. minutu uspeli da dođu do izjednačenja.

Spartak je iskoristio prvu ozbiljniju priliku i u 7. minutu stigao do vodstva. Toševski je pokrenuo akciju pronašao usamljenog Todoroskog koji loptu šalje u mrežu za 0:1. Mogli su Subotičani i da dupliraju prednost u 18. minutu kada je Todoroski prošao po levoj strani i odlično šutirao. Golman Rosić je odbranio, ali lopta dolazi do Tošeskog koji upućuje novi šut ka protivničkom golu, međutim golman Radničkog je ponovo odlično odreagovao. Radnički je prvi put zapretio u 25. minutu, šutirao je Stajić, međutim golman Vujić je lako otklonio opasnost. Tri minuta kasnije ozbiljna prilika za Nišlije. Jovanović je centrirao sa desne strane, pred golom se nalazi Škrbić koji je pokušao glavom da savlada golmana Vulića.

Početkom drugog poluvremena Todoroski je imao priliku da duplira prednost Spartaak, međutim Rosić odlično interveniše. Radnički je  zaigrao znatno ofanzivnije, stavrali su prilike i u 67. minutu stigli i do poravnanja kada je na asistenciju Jamkama gol postigao Ivelja za 1:1. Mogao je Ivelja par minuta kasnije i da preokrene rezultat, međutim lopta odlazi pored gola. U poslednjih desetak minuta domaćini su imali par izglednih prilika, ali rezultat se nije menjao.