Voždovac – Spartak Ždrepčeva krv 0:2 (0:0)

Stadion Voždovca. Gledalaca: oko 1.000. Sudija: Aleksandar Živković. Strelci: 0:1 Todoroski (68.), 0:2 Lukić (90+1)

Voždovac: Katić, Krpić, Đurđević, Lukić, Đuričić (37. Mitrović), Matić, Vujanović, Pirgić (73. Skrobonja), L. Pavlović (56. Teodorović), Antonijević, Petrović (73. Miletić)

Spartak Ždrepčeva Krv: Vulić, Mijailović, Martinović, Bogićević, Prijović, Kerkez, Todoroski (75. Đurasović), Lukić. Tošeski (84. Babić), Mudrinski (84. Ubiparip), Tomović (66. Mijić).

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi vratili su se iz Beograda sa sva tri osvojena boda pobedivši Voždovac sa 2:0 golovima Todoroskog i Lukića i time ostali u trci za mesto koje vodi u plej of.

Ofanzivno su počeli subotičani sa velikom željom da dođu do važne pobede. Iste ambicije je imao i domaćin, pa je utakmica dobila na tempu. Spartak je imao nekoliko poluprilika međutim odbrana Voždovca je bila na visini zadatka. Pokušao je Todoroski šutem  da iznenadi golmana Katića, šanse su imali i domaćini, ali rezultat u prvom poluvremenu se nije menjao.

Početkom drugog poluvremena domaćini su imali priliku, međutim šut Vujanovića glavom nakon centaršuta sa desne strane zaustavila je stativa. Uzvratio je Spartak, nakon kornera šutirao je Mijailović, lopta se odbila od golmana Katića, a delić sekunde zakasnio je Mudrinski. Usledio je dobar napad domaćina i odličan šut Teodorovića, međutim lopta odlazi iznad prečke. Odgovor  Spartaka je usledio preko Lukića koji je napravio dobar solo prodor, odlično šutirao i proslavio golmana Katića. Spartak je do vodstva došao u 68. minutu kada je Todoroski iskoristio centaršut i glavom doveo svoj tim u prednost, 0:1. Nakon primljenog gola domaćini su se opredelili za još ofanzivniju igru. Dve prilike imao je Skrobonja, ali rezultat se nije menjao.  Konačan rezultat postavio je Lukić odličnim udarcem sa oko 18 metara za 0:2.