Spartak Ždrepčeva Krv – Partizan 0:3 (0:0)

Gradski stadion u Subotici.  Sudija: Pavle Ilić. Strelci: 0:1 Svetozar Marković ( 70.),  0:2 Gajas Zahid (77.) 0:3 Mateus Saldanja  (81.).

Spartak Ždrepčeva Krv: Vulić, Bijelović, Ćalasan, Kerkez, Stanojev (87. Stajković), Tanasijević (65. Prijović), Todoroski (87. Jocić), Tošeski (81. Mijić), Ubiparip (81. Mudrinski), Vidaković, Đurasović. Trener: Aleksandar Keržakov.

Partizan: Jovanović, Antić, Ilić, Marković, Stojković, Kanute (46. Nikolić), Belić, Kalulu (65. Severina), Natho (74. Šćekić), Zahid, Saldanja. Trener: Igor Duljaj.

Spartak nije uspeo da zaustavi pobedonosni niz Partizana od devet uzastopnih pobeda. Crno beli su do pobede došli u drugom poluvremenu u kojem su postigli tri gola. Pre početka utakmice od predsednika FK Spartak, Nikole Simovića, uramljene dresove sa brojem 100 dobili su prvotimci Vladan Vidaković i Vojo Ubiparip, za odigranih 100 utakmica u plavo belom dresu.

Prvu šansu na utakmici imali su gosti u 9. minutu, Natho je šutirao sa 18 metara, međutim golman Vulić je bio siguran. Najbolju priliku u prvom poluvremenu Partizan je imao u 35. minutu kada je Kanute sa 20 metara pogodio stativu. Pokušao je Natho sa oko 20 metara u 45. minutu i naterao golmana Vulića da paradom sačuva svoju mrežu.

Spartak je zapretio početkom drugog poluvremena, posle auta u 57. minutu Todoroski je prihvatio loptu u kaznenom Partizana i sa četiri metra iz okreta pogodio spoljni deo mreže. Todoroski je imao novu šansu dva minuta kasnije, nakon odlične asistencije Tošeskog, gađao je ugao gola, međutim golman Jovanović je pokazao svoje kvalitete

Ulaskom Nemanje Nikolića, nekadašnjeg igrača Spartaka, u drugom poluvremenu Partizan je dobio na brzini u napadu. U 60. minutu korner za goste, lopta ubačena pred gol Spartaka, gde je petercu nogom zakačio štoper Partizana Ilić, pogodio stativu, lopta se odbila ka njemu i od tela ponovo odbila u gol – 0:1. Nakon konsultacija iz VAR sobe gol je poništen zbog igranja rukom Ilića

U 70. minutu novi korner za crno-bele izveo je izveo Natho, na prvoj stativi Nikolić je loptu glavom prebacio na dalju stativu, gde sa šest metara štoper Marković volejom loptu od prečke šalje u mrežu za 0:1. Tri minuta kasnije šansa za Spartak Đurasović je uputio odličan šut sa oko 15 metara koji je odbranio Jovanović. Partizan je duplirao prednost u 77. minutu golom Zahida kome je asistirao Nikolić. Gosti su do novog gola stigli nakon četiri minuta. Akciju su pokrenuli po desnoj strani gde su kombinovali Severina i Saldanja koji postavlja konačnih 0:3.