PIONIRI

PIONIRI2019-12-07T17:11:19+02:00

PIONIRSKA LIGA VOJVODINE SEVER 2019/2020.

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 27.08.2019 10:00 CFK – Spartak ŽK 1:2
2 01.09.2019 10:00 Spartak ŽK – GDM 021 8:0
3 08.09.2019 10:00 Radnički 1912 – Spartak ŽK 0:10
4 15.09.2019 10:00 Spartak ŽK – Arena Su 8:0
5 22.09.2019 10:00 Bečej 1918 – Spartak ŽK 2:8
6 02.10.2019 15:00 Spartak ŽK – TSC 3:3
7 06.10.2019 10:00 OFK Bačka – Spartak ŽK 1:3
8 16.10.2019 15:30 Spartak ŽK – Crvenka 7:0
9 19.10.2019 10:00 Radnički (S) – Spartak ŽK 0:9
10 26.10.2019 10:00 Kabel – Spartak ŽK 2:1
11 03.11.2019 10:00 Spartak ŽK – ODR 2:0
12   Spartak ŽK – CFK 6:0
13   GDM 021 – Spartak ŽK  
14   Spartak ŽK – Radnički 1912  
15   Arena Su – Spartak ŽK  
16   Spartak ŽK – Bečej 1918  
17   TSC – Spartak ŽK  
18   Spartak ŽK – OFK Bačka  
19   Crvenka – Spartak ŽK  
20   Spartak ŽK – Radnički (S)  
21   Spartak ŽK – Kabel  
22   ODR – Spartak ŽK
REZULTATI I TABELA

PRETHODNA SEZONA

PIONIRSKA LIGA VOJVODINE SEVER 2018/2019.

 

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2018 10:00 OFK Bačka – Spartak 1:2
2 01.09.2018 10:00 Mladost APA – Spartak 1:6
3 08.09.2018 09:30 Spartak – Crvenka 5:0
4 15.09.2018 10:00 Arena Su – Spartak 1:3
5 22.09.2018 10:00 Spartak – TSC 4:1
6 30.09.2018 10:00 Bečej 1918 – Spartak 0:1
7 06.10.2018 10:00 Spartak – Radnički (S) 2:1
8 13.10.2018 09:30 CFK – Spartak 3:0
9 21.10.2018 09:00 Spartak – Njerš Ištvan 6:1
10 31.03.2019 10:00 Spartak – OFK Bačka 3:0
11 06.04.2019 10:00 Spartak – Mladost APA 3:0
12 14.04.2019 10:00 Crvenka – Spartak 1:1
13 20.04.2019 10:00 Spartak – Arena Su 3:2
14 27.04.2019 10:00 TSC – Spartak 3:0
15 04.05.2019 10:00 Spartak – Bečej 1918 1:0
16 11.05.2019 10:00 Radnički (S) – Spartak 1:1
17 18.05.2019 10:00 Spartak – CFK 2:1
18 25.05.2019 10:00 Njerš Ištvan – Spartak 1:4

PRETHODNA SEZONA

PIONIRSKA LIGA VOJVODINE SEVER 2018/2019.

 

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2018 10:00 OFK Bačka – Spartak 1:2
2 01.09.2018 10:00 Mladost APA – Spartak 1:6
3 08.09.2018 09:30 Spartak – Crvenka 5:0
4 15.09.2018 10:00 Arena Su – Spartak 1:3
5 22.09.2018 10:00 Spartak – TSC 4:1
6 30.09.2018 10:00 Bečej 1918 – Spartak 0:1
7 06.10.2018 10:00 Spartak – Radnički (S) 2:1
8 13.10.2018 09:30 CFK – Spartak 3:0
9 21.10.2018 09:00 Spartak – Njerš Ištvan 6:1
10 31.03.2019 10:00 Spartak – OFK Bačka 3:0
11 06.04.2019 10:00 Spartak – Mladost APA 3:0
12 14.04.2019 10:00 Crvenka – Spartak 1:1
13 20.04.2019 10:00 Spartak – Arena Su 3:2
14 27.04.2019 10:00 TSC – Spartak 3:0
15 04.05.2019 10:00 Spartak – Bečej 1918 1:0
16 11.05.2019 10:00 Radnički (S) – Spartak 1:1
17 18.05.2019 10:00 Spartak – CFK 2:1
18 25.05.2019 10:00 Njerš Ištvan – Spartak 1:4

VESTI IZ PIONIRSKE EKIPE

KALENDAR OMLADINSKE ŠKOLE

Loading...
PREDSTOJEĆI DOGAĐAJI OMLADINSKE ŠKOLE