Zemun – Spartak 0:1 (0:0)

Zemun, 1/16 Finala Kupa Srbije. Sudija: Dejan Anđelković. Strelci: Đokić (autogol) u 87 min.

Zemun: Krunić, Ćulibrk, Kuzmanović, Simić, Zečević, Kolunija, Đuričin, Potkozarac, Tufegdžić, Rusmir, Đokić.

Spartak: Janošević,  Farkaš, Kovačević, Antonić, Milošević, Jočić, Jondić, Makarić, Torbica, Mrkela, Ivanović.

Fudbaleri Spartaka zabeležili su toliko željenu pobedu. U utakmici 1-16 finala Kupa Srbije savladali su domaći Zemun sa 1:0, auto golom Đokića.

Subotičani su bili bolji rival posebno u prvom poluvremenu kada su stvorili nekoliko izrazitih prilika. Najbolje šanse za vodstvo propustio je Ivanović u dva navrata.

U nastavku susreta domaći su preuzeli kontroli imali loptu više u nogama, ali nisu uspeli ozbiljnije da ugroze golmana Janoševića. Spartak je do pobede došao tri minuta pre kraja susreta. Izveli su korner, stvorila se gužva u šesnaestercu domaćina gde je pomalo nespretno odreagovao Đokić i loptu poslao u svoju mrežu.

Pobeda izuzetno bitna za Spartak, da igračima vrati samopouzdanje pred važnu nedeljnu utakmicu u Surdulici gde će sa novim trenerom Černišovom pokušati da se vrate u pobednički ritam.