LFK Mladost Lučani – FK Spartak Ždrepčeva Krv 0:2 (0:1)
Strelac: Đenić (17. i 89. min)

Glavni sudija: Andrija Stojanović. Pomoćnici: Ivan Cvetković i Goran Bogićević

FK Spartak Ždrepčeva Krv: Lučić, Dunđerski, Kerkez, Ćalasan, Milošević, Inyang (od 46. min Rakić), Marčić, Glavčić, Shimura, Vukčević  (70.  Torbica), Đenić (90. Afum)

Pred oko 300 gledalaca ekipa Spartak Ždrepčeve krvi je opravdala ulogu favorita te savladala LFK Mladost iz Lučana rezultatom 2:0 i time se plasirala u osminu finala KUpa Srbije. Oba gola za subotičane postigao je Đenić.

Subotičani su do vodstva stigli u 17. minutu kada je Glavčić odlično prošao po desnoj strani i uposlio idealan centaršut pred gostujući gol gde se najbolje snašao Đenić te glavom sa sedam metara loptu poslao u mrežu. Pet minuta kasnije isti igrač je mogao da udvostruči prednost, međutim golman Kovačević je sjajnom intervencijom spasao svoj gol.

Nastavak susreta doneo je kvalitetniji i brži fudbal. Domaćini su zapretili preko Vukomanovića i Tešića, međutim rezultat se nije menjao. Pokušao je Glavčić iz slobodnog udarca sa oko 20 metara da poveća prednost Spartaka, ali ponovo je Kovačević odlično intervenisao. Najbolju priliku za izjednačenje domaći su imali u 67. minutu nakon kornera, ali su Vukomanović, a potom i Tešić, bili neprecizni. Konačan rezultat postavio je Đenić glavom sa ivice peterca u 89. minutu i to ponovo na asistenciju Glavčića koji je izveo još jedan odličan centaršut za konačnih 0:2.

U nedelju 30.09.2018. sa početkom u 15:00h FK Spartak se okreće utakmici 10. kola Superlige Srbije u kojem dočekuje ekipu FK Vojvodine u Kuli.