Spartak Ždrepčeva krv – Selekcija Užica 3:1 (1:0)

Stadion Švajcarija na Zlatiboru. Gledalacva: oko 50. Sudija: Stefan Ljubojević. Strelci: 1:0 Čečarić (17.), 2:0 Racković (49.), 3:0 Lazić (54.). 3:1 Đurič (61. minut).

Spartak Ždrepčeva krv: I. Lučić, Dunđerski, Solomon, Tekijaški, Vukčević, Šimura, Šuričin, Torbica. M. Lučić, Čečarić, Milić. Igrali još: Erić, Rakić, Kerkez, Matić, Milošević, Jočić, Lazić, Glavčić, Savković, Racković, Bijelović.

Selekcija Užica: Vukašinović, Jezdimirović, Stanić, Mitrović, Cvetković, Lazović, Martinović, Đurić, Knežević, Gajić, Cvetić. Igrali još: Bravušić, Lazarević.

Spartak je slavio u prvoj prijateljskoj utakmici tokom boravka na Zlatiboru gde će ekipa odraditi dvonedeljne pripreme. Subotičani su pobedili selekciju Užica sa 3:1 u meču koji su počeli u kombinovanom sastavu.

Poveo je Spartak u 17. minutu golom Čečarića nakon odličnog prodora Đuričina. Početkom drugog poluvremena u 49. minutu subotički superligaš je udvostručio prednost pošto je Racković lepim volej udarcem savladao golmana Užica. Pet minuta kasnije mladi Lazić povećao je prednost na 3:0, da bi uporni užičani preko Đuričića smanjili na 3:1 u 61. minutu.