Novi Pazar – Spartak Ždrepčeva krv 0:1 (0:0)

Gradski stadion u Novom Pazaru. Gledalaca: igrano bez publike. Strelci: Ubiparip (86. minut).

Novi Pazar: Mirković, Lazić, Azemović, Fajed, Ergelaš, Sise, Đinho (46. Bogdanovski), Karaklajić (50 Opara), Suma (80. Čirjak), Ljajić (16. Milojević), Šćepović.

Spartak Ždrepčeva krv: Vulić, Stanojev, Tanasijević, Vidaković, Ćalasan, Prijović, Tošeski, Mijić (78. Babić), Bijelović (78. Lukić), Tododroski (84. Ubiparip), Mudrinski (69. Rošević).

Spartak je godinu završio trijumfalno, pobedom u Novom Pazaru sa 1:0 golom Ubiparipa u 86. minutu.

Obe ekipe su u meč ušle sa velikom željom za pobedom i za ranim golom. Zapretili su domaćini u prvom minutu, Šćepović je loptu poslao u prazan prostor ispred Karaklajića, ali je spretniji bio golman Vulić. Uzvratio je Mijić šutem sa oko dvadeset metara, međutim lopta odlazi preko gola. Domaćini su od 16. minuta ostali bez svog najboljeg igrača, kada je Adem Ljajić zatražio izmenu zbog povrede. Novi Pazar je do najbolje prilike došao u 30. minutu, Lazić je uposlio Šćepovića koji se našao sam pred golmanom Subotičana. Uspešniji je bio Vulić koji se odličnom odbranom istakao. Usledile su prilike Spartaka, pokušao je Mudrinski sa oko 15 metara, ali se isprečio Sise. Par minuta kasnije pokušao je Ćalasan glavom, ali lopta završava u rukama golmana Mirkovića. Najbolju šansu u prvom poluvremenu imao je Spartak u 45. minutu kada je Mudrinski odlično šutirao glavom, ali je prečka sprečila siguran pogodak.

Početkom drugog poluvremena pokušao je Ergelaš iz daljine da iznenadi golamana Spartaka, međutim lopta završava u rukama čuvara mreže subotičana. Priliku za vodstvo imali su domaćini u 80. minutu kada je sa oko 30 metara svoj šut oprobao Ergelaš, ali lopta ponovo završava u rukama Vulića. Spartak je do pobede stigao u 86. minutu golom Ubiparipa koji je iskoristio kontru i dobar pas koji je dobio od Šćepovića. Precizno je napadač subotičana šutirao sa oko 18 metara za veliku radost svojih saigrača.