Spartak Ždrepčeva krv – Vojvodina 2:0 (1:0)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 1.000. Sudija: Milan Mitić. Strelci: 1:0 Vidaković (14.), 2:0 Ubiparip (56.)

Spartak Ždrepčeva krv: MANOJLOVIĆ Filip (G), TANASIJEVIĆ Strahinja, KERKEZ Dejan, PRIJOVIĆ Vladimir, ĐURASOVIĆ Aleksa, VIDAKOVIĆ Vladan, BIJELOVIĆ Luka, STANOJEV Jug (73. Ćalasan), , TODOROSKI Andrej (73. Tošeski), UBIPARIP Vojo (64. Mudrinski), BABIĆ Ilija (78. Mijić)

Vojvodina: CAREVIĆ Lazar (G), BJEKOVIĆ Marko (73. Butraković), CRNOMARKOVIĆ Đorđe, IVANOVIĆ Mihailo (58. Vukić), LAZAREVIĆ Milan, MALBAŠIĆ Filip, MILOSAVLJEVIĆ Radomir (58. Nikolić), RADULOVIĆ Andrija, ROSIĆ Lazar (80. Kajević), SALGUEIRO Pains Matheus, ZUKIĆ Dejan

Spartak je iskoristio prvenstvenu pauzu da se ekipa uigra što se videlo u Vojvođanskom derbiju u kojem su slavili Subotičani sa 2:0 golovima Vidakovića i Ubiparipa.

Meč je bolje otvorila Vojvodina, i već u 3. minutu šutirao je Ivanović, ali lopta odlazi pored gola. Kako je meč odmicao Spartak se oslobađao pritiska i počeo sve više da se približava protivničkom golu. Pokušavali su brzim kontrama da ugroze golmana Carevića. Hrabrija isplatila se u 14. minutu kada je Stanojev izveo korner a najsnalažljivi u šesnaestercu bio je Vidaković koji glavom donosi prednost Spartaku od 1:0. Uzvratili su gosti, imali su idealnu šansu za poravnanje ali Dejan Zukić pogađa samo stativu. Ponovo su gosti preuzeli inicijativu ali su bili slabi u završnici jer se Spartak odlično branio i pretio iz kontranapada. Mogli su da dupliraju vodstvo u 20. minutu međutim Todoroski loptu šalje iznad gola. Imala je Vojvodina par prilika da izjednači u finišu prvog poluvremena, najbolju je propustio Filip Malbašić kada je lopta otišla tik pored stative.

U nastavku utakmice Vojvodina je imala trensku inicijativu ali novi gol postiže  Spartak kada se  u 56. minutu Đurasović oslobodio svojih pratioca uposlio Ubiparipa koji iskusno šutira po zemlji za 2:0. Nastavila je Vojvodina sa pritiscima, imali su nekoliko prilika, pre svih Zakić i Vukić. Uputio je Radulović odličan udarac sa ivice šesnaest metara, ali istakao se golman Subotičana Filip Manojlović. Destak minuta kasnije dobar šut Lazarevića i još jedna vrhunska odbrana Manojlovića.