Spartak Ždrepčeva krv – Vojvodina 0:1 (0:0)

Kula. Sudija: Andelovski N. Gledalaca: oko 500. Strelci 0:1 Gojkov u 85. min.

Spartak Ždrepčeva Krv: Ostojić, Šimura, Kerkez, Tekijaški, Milošević, Glavčić, Denković, Vukčević (46. Obradović), Čečarić, Marčić (80. Jočić), Ćalasan.

Vojvodina: Rockov, Stojković, Graovac, Saničanin, Huhumis, Đurić, Milojević (90+3. Veselinović), Đuričin (57. Gojkov), Arsić, Srećković (69. Mesarović), Vinsent.

Spartak je poražen u vojvođanskom derbiju minimalnim rezultatom, golom Gojkova pet minuta pre kraja susreta. Subotičani su bili bolji rival u prvom poluvremenu dok su u nastavku susreta dozvolili protivniku da diktira tempo igre.

Utakmica je počela šansom subotičana, Denković je šutirao sa oko dvadesetak metara no lopta je preletela gol protivnika. Uzvratili su novosađani u 26. minutu kada je slobodan udarac sa oko 25 metara izveo Arsić, međutim i on je bio neprecizan.

U poslednjih petnaest minuta prvog dela Spartak je imao nekoliko odličnih prilika za vodstvo. U 29. minutu Denković je ušao u šesnaesterac gostiju odlično šutirao u dolnji ugao, međutim golman Rockov je bio siguran.  Pet minuta kasnije Čečarić je šutirao sa dvadesetak metara i proslavio Rockova koji je uhvatio loptu. Usledio je odličan šut Glavčića sa oko 20 metara ali ponovo je golman Vojvodine bio na visini zadatka i loptu izbio u korner. Nakon izvedenog kornera stvorila se gužva u šesnaestercu Vojvodine, lopta je došla do Shimure koji je zahvatio u padu sa oko sedam metara i poslao je tik iznad prečke.

Drugo poluvreme počelo je šansom novosađana, slobodan udarac je izveo Arsić, lopta dolazi do Graovca je uputio udarac glavom, ali je golman Ostojić uspeo da otkloni opasnost. Pokušao je Arsić u 64. minutu sa ivice šesnaesterca da iznenadi golmana Ostojića no rezultat se nije menjao.

Vojvodina je do pobede došla u 85. minutu nakon kornera koji je izveo Arsić, lopta je pala tačno na nogu Gojkovu, koji je sa metar udaljenosti prosledio u mrežu az konačnih 0:1.