Javor – Spartak Ždrepčeva krv 2:0 (1:0)

Stadion Javora u Ivanjici. Gledalaca oko 500. Sudija: Dejan Trifković. Strelci: 1:0 Gojković (32.), 2:0 Petrović (58.)

Javor: Manojlović, Dolmagić (79. Ilić), Kopitović, Obradović, Miletić, Dukure, Adamović (57. T. Petrović), Bosić (82. Tojčić), Gojković, Tanko, Gigić (57. Milošević).

Spartak Ždrepčeva Krv: Vulić, Tanasijević, Kerkez, Ćalasan, Stanojev, Prijović (46. Bijelović), Đurasović (73. Jocić), Mijić (59. Babić), Tošeski (59. Vidaković), Mudrinski (46. Ubiparip), Todoroski.

Spartak je poražen u Ivanjici od Javora sa 2:0. Subotičani su početkom drugog poluvremena prospustili veliku priliku za poravnanje pošto nisu iskoristili najstrožu kaznu. Nakon toga domaćin je duplirao vodstvo i meč priveo kraju u svoju korist.

Utakmica se od samog početka igrala u viskom tempu sa željom obe ekipe da dođu do pobede. Prvi su zapretili domaćini preko Gojkovića u 10. minutu susreta, golman Vulić je odlično intervenisao. Uzvratio je Spartak desetak minuta kasnije, ali bez konkretne završnice.  Javor je preuzeo kontrolu i bio sve opasniji, međutim golman Vujić je bio siguran i dobro je čuvao gol Spartaka. Ipak u 32. minutu Javor dolazi do prednosti golom Luke Gojkovića. Kako se poluvreme bližilo kraju Spartak je imao nekoliko svojih prilika. U 37. minutu pokušali su subotičani iz slobodnog udarca, ali lopta odlazi preko gola.

Spartak je u drugo poluvreme ušao jako ofanzivno. Veliku šansu za poravnanje imali su u 52. minutu kada je u šesnaestercu domaćina, lopta pogodila u ruku jednog igrača Javora nakon čega je sudija Dejan Trifković pokazao na belu tačku. Najstrožu kaznu izveo je Voja Ubiparip i proslavio golmana Manojlovića koji je paradom sačuvao svoju mrežu. Odbranjen penal dao je dodatni elan domaćinu koji je nastavio sa pritiskom koji im se isplatio u 58. minutu kada su duplirali vodstvo. Nakon kornera Todor Petrović je bio najprisebniji u šesnaestercu Spartaka i povećao prednost Javora na 2:0. U finišu meča Spartak je stvorio nekoliko prilika, ali nisu uspeli doći do pogotka.