Spartak Ždrepčeva krv – Zemun 2:2 (2:0)

Kula, Stadion: Milan Sredanović. Gledalaca: oko 150. Sudija: Đokić Nenad. Strelci: 1:0 Milošević 26., 2:0 Denković 40., 2:1 Somaeb 55., 2:2 Somaeb 72.

Spartak Ždrepčeva krv: OSTOJIĆ Miloš (G), SHIMURA Noboru, KERKEZ Dejan, TEKIJAŠKI Nemanja, MILOŠEVIĆ Stefan (82. MARIČIĆ Milan), GLAVČIĆ Nemanja, DENKOVIĆ Stefan, VUKČEVIĆ Andrija, OBRADOVIĆ Nemanja (60. ĐENIĆ Dejan), ČEČARIĆ Bojan, ĆALASAN Nemanja

Zemun: MILOŠEVIĆ Marko (G), CVETKOVIĆ Nenad, VUKADINOVIĆ Miljan, KUKULIČIĆ Filip (82. BOŠNJAK Strahinja), LUKOVIĆ Stevan (56. TOMIĆ Nemanja), MRKAIĆ Momčilo, MILUTINOVIĆ Mihailo, TRAJKOVIĆ Branislav, SAVIĆ Dušan (46. SOMAEB Hendrik), LUKIĆ Slavko, ĐALOVIĆ Marko

Fudbaleri Spartaka nisu uspeli da zabeleže pobedu, iako su imali dva gola viška nakon prvih 45 minuta igre. U nastavku utakmice rezervista Somaeb je postigao dva gola te je Zemun odneo vredan bod iz Kule.

Subotičani su odlično otvorili utakmicu. Imali su terensku inicijativu i kontrolisali igru na terenu. Prvu ozbiljniju priliku propustili su u 19. minutu kada je Čečarić na asistenciju Glavčića dobro šutirao i istakao golmana Miloševića koji je paradom odbranio svoj gol. Par minuta kasnije Milošević je pogodio stativu vnakon što je golman Zemuna već bio savladan. Plod ofanzivne igre je vodstvo u 26. minutu, Denković je oteo loptu na sredini terena uputio se u brzu akciju ka golu protivnika, uposlio je Miloševića koji je odlično ispratio saigrača te postigao gol za vodstvo od 1:0. Pet minuta pre kraja prvog poluvremena Denković je nakon asistencije Obradovića duplirao prednost odličnim šutem u gornji levi ugao protivničkog gola.

U nastavku susreta druga slika na terenu. Spartak se povukao i dozvolio gostima da se razigraju. U igru je ušao Somaeb Hendrik koji je pravio velike probleme  odbrani subotičana. Nakon samo deset minuta nastavka meča Somaeb je smanjio na 2:1 iskoristivši grešku odbrane Spartaka u svom šesnaestercu. Nastavio je Zemun sa pritiskom, šanse su imali Vukadinović i Kukiličić. Gosti su do poravnanja rezultata došli u 72. minutu golom Somaeba glavom nakon oštrog centaršuta koji je izveo Vukadinović. Do kraja susreta obe ekipe su imale šansu za pobedu, međutim mreže se više nisu tresle.