Spartak Ždrepčeva Krv – Crvena Zvezda 1:3 (0:1)

Strelci: 0:1 Lučić (23.), 0:2 Nikolić (47.), 0:3 Mijatović (65. iz penala), 1:3 Ubiparip (82.)

Spartak Ždrepčeva krv: Vulić, Bogićević, Prijović, Ćalasan, Tošeski, Đurasović, Krsmanović, Stanojev, Bjelović, Todorovki, Mudrinski

Crvena zvezda: Popović, Nikolić, Dragović, Spajić, Radojević, Mijailović, Kanga, Knežević, Lučić, Olajinka, Ndiaje

Fudbaleri Spartak Ždrepčebve krvi nalaze se na dvonedeljnim pripremama na Kipru gde su danas odigrali treću prijateljsku utakmicu i doživeli prvi poraz i to od Crvene Zvezde koja je slavila sa 3:1.

Poveli su beograđani u 23. minutu kada je Endijaje odlično uposlio Lučića koji  se našao sam pred golmanom Vulićem i loptu poslao u mrežu za 0:1. Do kraja prvog poluvremena Spartak je uspeo da nametne visok ritam, ali nisu uspeli i da savladaju golmana Popovića.

Samo što je počelo drugo poluvreme Crvena Zvezda je duplirala vodstvo golom Lazara Nikolića. Desetak minuta kasnije šansu je imao Olajinka, ali rezultat se nije menjao. Sredinom drugog poluvremena trener Nenad Lalatović izvršio je brojne izmene u redovima subotičana.

Treći gol Zvezda je postigla u 65. minutu iz penala nakon što je golman Filip Manojlović faulirao Milana Rodića u svom kaznenom prostoru. Siguran sa bele tačke bio je mladi Mijatović za 0:3.  Spartak je ponovo zaigrao agresivnije. Ubiparip je imao odličnu priliku u 80. minutu, međutim istakao se golman Popović odličnom odbranom. Tri minuta kasnije nova šansa za Ubiparipa koji je ovaj put bio precizan i sa oko 16 metara preciznim udarcem loptu poslao u mežu za konačnih 1:3.