NAPOMENA: Posetioci sajta koji vrše pregled sa mobilnog telefona potrebno je da tabele pomere horizontalno kako bi mogli da ih sagledaju u celini.
RASPORED UTAKMICA SUPERLIGE U PDF FORMATU ZA SEZONU 2019/2020. MOŽETE PREUZETI KLIKOM OVDE.
1. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
19.07.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – TSC |
1 - 2 |
20.07.2019. 18:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – RAD |
2 - 1 |
20.07.2019. 20:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – JAVOR MATIS |
2 - 0 |
20.07.2019. 20:00 Gradski stadion Užice MLADOST – RADNIK |
2 - 1 |
20.07.2019. 20:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – NAPREDAK |
1 - 0 |
20.07.2019. 20:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka VOJVODINA – MAČVA |
3 - 1 |
21.07.2019. 18:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – PARTIZAN |
0 - 1 |
21.07.2019. 20:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – PROLETER |
3 - 0 |
2. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
27.07.2019. 18:00 Gradski stadion Senta TSC – MLADOST |
5 - 1 |
27.07.2019. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – INĐIJA |
2 - 2 |
27.07.2019. 20:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – SPARTAK ŽK |
4 - 0 |
27.07.2019. 20:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka PROLETER – VOŽDOVAC |
2 - 2 |
27.07.2019. 20:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI |
2 - 0 |
28.07.2019. 20:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – VOJVODINA |
0 - 2 |
28.08.2019. 20:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – ČUKARIČKI |
2 - 3 |
25.09.2019. 17:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – PARTIZAN |
0 - 2 |
3. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
02.08.2019. 20:00 Gradski stadion Užice MLADOST – PROLETER |
1 - 1 |
03.08.2019. 17:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – NAPREDAK |
1 - 0 |
03.08.2019. 20:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – JAVOR MATIS |
2 - 1 |
03.08.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – RAD |
5 - 0 |
04.08.2019. 20:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – TSC |
1 - 2 |
04.08.2019. 20:00 Stadion na Banovom Brdu, Beograd ČUKARIČKI – RADNIK |
1 - 0 |
04.08.2019. 20:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – MAČVA |
4 - 0 |
25.09.2019. 19:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – CRVENA ZVEZDA |
1 - 3 |
4. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
09.08.2019. 20:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – MLADOST |
2 - 0 |
10.08.2019. 17:00 Gradski stadion Senta TSC – ČUKARIČKI |
1 - 0 |
10.08.2019. 20:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – MAČVA |
3 - 1 |
10.08.2019. 20:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – INĐIJA |
1 - 0 |
10.08.2019. 20:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – VOŽDOVAC |
2 - 1 |
11.08.2019. 19:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – PARTIZAN |
2 - 2 |
11.08.2019. 20:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – VOJVODINA |
0 - 4 |
11.08.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – SPARTAK ŽK |
0 - 1 |
5. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
16.08.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – JAVOR MATIS |
2 - 1 |
17.08.2019. 16:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – RADNIK |
2 - 1 |
17.08.2019. 20:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – RADNIČKI |
1 - 1 |
17.08.2019. 20:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – CRVENA ZVEZDA |
2 - 3 |
17.08.2019. 20:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – PROLETER |
2 - 1 |
18.08.2019. 00:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – RAD |
3 - 0 |
18.08.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – TSC |
2 - 2 |
18.08.2019. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – NAPREDAK |
0 - 1 |
6. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
24.08.2019. 20:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – NAPREDAK |
2 - 2 |
24.08.2019. 20:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – MAČVA |
2 - 0 |
24.08.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – VOJVODINA |
0 - 1 |
24.08.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – MLADOST |
2 - 0 |
25.08.2019. 18:30 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – SPARTAK ŽK |
2 - 1 |
25.08.2019. 20:00 Gradski stadion Senta TSC – INĐIJA |
2 - 0 |
15.12.2019. 13:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – PARTIZAN |
1 - 2 Odloženo |
15.12.2019. 15:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – ČUKARIČKI |
3 - 1 Odloženo |
7. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
31.08.2019. 18:45 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA |
1 - 2 |
31.08.2019. 20:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – VOŽDOVAC |
2 - 1 |
31.08.2019. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – RADNIK |
1 - 1 |
01.09.2019. 17:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – PROLETER |
1 - 2 |
01.09.2019. 20:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – JAVOR MATIS |
3 - 3 |
01.09.2019. 20:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – RADNIČKI |
1 - 0 |
01.09.2019. 20:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – TSC |
1 - 1 |
01.09.2019. 20:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – RAD |
4 - 0 |
8. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
13.09.2019. 18:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – VOJVODINA |
1 - 2 |
14.09.2019. 18:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – INĐIJA |
2 - 1 |
14.09.2019. 19:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – RAD |
3 - 0 |
14.09.2019. 19:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – NAPREDAK |
1 - 4 |
14.09.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – ČUKARIČKI |
2 - 2 |
14.09.2019. 20:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – PARTIZAN |
0 - 3 |
15.09.2019. 19:00 Gradski stadion Senta TSC – MAČVA |
0 - 0 |
15.09.2019. 19:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – SPARTAK ŽK |
2 - 0 |
9. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
21.09.2019. 16:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – RADNIČKI |
0 - 1 |
21.09.2019. 18:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – JAVOR MATIS |
1 - 0 |
21.09.2019. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – MLADOST |
1 - 0 |
21.09.2019. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – TSC |
1 - 3 |
21.09.2019. 18:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – RADNIK |
0 - 1 |
21.09.2019. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – VOŽDOVAC |
1 - 2 |
21.09.2019. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – PROLETER |
0 - 1 |
22.09.2019. 18:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA |
2 - 0 |
10. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
28.09.2019. 15:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – PARTIZAN |
1 - 4 |
28.09.2019. 19:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – MAČVA |
3 - 1 |
29.09.2019. 18:00 Gradski stadion Senta TSC – RAD |
2 - 0 |
29.09.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – NAPREDAK |
2 - 0 |
29.09.2019. 18:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – VOJVODINA |
1 - 2 |
29.09.2019. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – INĐIJA |
4 - 1 |
29.09.2019. 20:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – ČUKARIČKI |
0 - 1 |
30.09.2019. 18:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – RADNIK |
0 - 0 |
11. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
04.10.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – SPARTAK ŽK |
2 - 0 |
05.10.2019. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – JAVOR MATIS |
2 - 0 |
05.10.2019. 18:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – RADNIČKI |
0 - 1 |
05.10.2019. 18:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – PROLETER |
1 - 1 |
05.10.2019. 18:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – TSC |
1 - 0 |
06.10.2019. 15:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – MLADOST |
0 - 2 |
06.10.2019. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – CRVENA ZVEZDA |
0 - 1 |
06.10.2019. 18:00 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – VOŽDOVAC |
1 - 2 |
12. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
18.10.2019. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – VOJVODINA |
0 - 0 |
18.10.2019. 20:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd CRVENA ZVEZDA – RAD |
3 - 1 |
19.10.2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – PARTIZAN |
1 - 0 |
19.10.2019. 18:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – TSC |
3 - 2 |
19.10.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – RADNIK |
2 - 1 |
19.10.2019. 18:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – NAPREDAK |
4 - 1 |
19.10.2019. 18:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – MAČVA |
2 - 0 |
19.10.2019. 18:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – INĐIJA |
3 - 0 |
13. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
25.10.2019. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – VOŽDOVAC |
1 - 1 |
26.10.2019. 15:30 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – CRVENA ZVEZDA |
0 - 5 |
26.10.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – JAVOR MATIS |
2 - 2 |
26.10.2019. 18:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – MLADOST |
0 - 1 |
26.10.2019. 18:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – RADNIČKI |
1 - 2 |
27.10.2019. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – ČUKARIČKI |
1 - 3 |
27.10.2019. 16:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – SPARTAK ŽK |
4 - 0 |
27.10.2019. 18:00 Gradski stadion Senta TSC – PROLETER |
1 - 1 |
14. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
30.10.2019. 15:30 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – RADNIK |
0 - 2 |
30.10.2019. 15:30 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – PARTIZAN |
2 - 1 |
30.10.2019. 18:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – PROLETER |
1 - 0 |
30.10.2019. 18:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd CRVENA ZVEZDA – TSC |
3 - 1 |
30.10.2019. 18:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – RAD |
2 - 1 |
30.10.2019. 18:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – NAPREDAK |
0 - 1 |
30.10.2019. 18:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – MAČVA |
3 - 1 |
30.10.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – INĐIJA |
1 - 0 |
15. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
02.11.2019. 14:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – VOJVODINA |
4 - 0 |
02.11.2019. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – CRVENA ZVEZDA |
0 - 2 |
03.11.2019. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – JAVOR MATIS |
2 - 3 |
03.11.2019. 15:00 Stadion FK Mačva. Šabac MAČVA – ČUKARIČKI |
0 - 0 |
03.11.2019. 15:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – SPARTAK ŽK |
0 - 1 |
03.11.2019. 15:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – MLADOST |
0 - 0 |
03.11.2019. 15:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – VOŽDOVAC |
2 - 2 |
03.11.2019. 15:00 Gradski stadion Senta TSC – RADNIČKI |
2 - 0 |
16. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
09.11.2019. 14:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – VOJVODINA |
0 - 1 |
09.11.2019. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – MLADOST |
0 - 1 |
09.11.2019. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – SPARTAK ŽK |
2 - 0 |
09.11.2019. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – ČUKARIČKI |
3 - 1 |
10.11.2019. 14:30 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – CRVENA ZVEZDA |
1 - 1 |
10.11.2019. 14:30 Gradski stadion Senta TSC – VOŽDOVAC |
2 - 2 |
10.11.2019. 16:30 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – INĐIJA |
3 - 0 |
14.12.2019. 14:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – RADNIČKI |
1 - 1 Odloženo |
17. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
22.11.2019. 18:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – JAVOR MATIS |
6 - 2 |
23.11.2019. 16:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – RAD |
2 - 0 |
23.11.2019. 16:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – TSC |
0 - 3 |
23.11.2019. 16:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – PROLETER |
2 - 0 |
23.11.2019. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – CRVENA ZVEZDA |
0 - 2 |
23.11.2019. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – NAPREDAK |
2 - 1 |
24.11.2019. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – MAČVA |
0 - 0 |
24.11.2019. 16:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – RADNIK |
3 - 1 |
18. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
29.11.2019. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – MLADOST |
0 - 1 |
29.11.2019. 18:00 Gradski stadion Senta TSC – SPARTAK ŽK |
2 - 2 |
30.11.2019. 16:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – RADNIČKI |
0 - 7 |
30.11.2019. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – ČUKARIČKI |
3 - 3 |
30.11.2019. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – VOJVODINA |
1 - 2 |
30.11.2019. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – INĐIJA |
1 - 3 |
30.11.2019. 18:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd CRVENA ZVEZDA – VOŽDOVAC |
2 - 0 |
01.12.2019. 15:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – PARTIZAN |
0 - 2 |
19. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
04.12.2019. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – RAD |
1 - 0 |
04.12.2019. 15:00 Stadion na Banovom Brdu, Beograd ČUKARIČKI – TSC |
2 - 1 |
04.12.2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – CRVENA ZVEZDA |
0 - 1 |
04.12.2019. 15:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – RADNIČKI |
1 - 0 |
04.12.2019. 17:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – JAVOR MATIS |
2 - 1 |
04.12.2019. 17:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – NAPREDAK |
2 - 3 |
04.12.2019. 17:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – RADNIK |
1 - 0 |
04.12.2019. 17:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – PROLETER |
4 - 1 |
20. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
07.12.2019. 15:30 Stadion Rajko Mitić, Beograd CRVENA ZVEZDA – SPARTAK ŽK |
3 - 1 |
08.12.2019. 13:30 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – PARTIZAN |
1 - 2 |
08.12.2019. 15:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – VOŽDOVAC |
1 - 2 |
08.12.2019. 15:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – MLADOST |
3 - 0 |
08.12.2019. 15:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – ČUKARIČKI |
2 - 1 |
08.12.2019. 15:00 Gradski stadion Senta TSC – VOJVODINA |
2 - 0 |
08.12.2019. 15:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – INĐIJA |
2 - 0 |
08.12.2019. 15:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – MAČVA |
2 - 1 |
21. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
15.02.2020. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – TSC |
1 - 1 |
15.02.2020. 14:30 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – CRVENA ZVEZDA |
0 - 2 |
15.02.2020. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – JAVOR MATIS |
1 - 1 |
15.02.2020. 16:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – VOŽDOVAC |
2 - 1 |
15.02.2020. 18:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – RAD |
1 - 0 |
15.02.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – PROLETER |
1 - 0 |
16.02.2020. 16:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – RADNIK |
3 - 0 |
16.02.2020. 16:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – RADNIČKI |
1 - 1 |
22. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
21.02.2020. 17:30 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – SPARTAK ŽK |
2 - 3 |
21.02.2020. 18:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – MLADOST |
1 - 2 |
22.02.2020. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – ČUKARIČKI |
2 - 0 |
22.02.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – INĐIJA |
1 - 0 |
22.02.2020. 16:00 Gradski stadion Senta TSC – PARTIZAN |
1 - 1 |
22.02.2020. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – MAČVA |
2 - 2 |
22.02.2020. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – NAPREDAK |
2 - 0 |
22.02.2020. 18:30 Stadion Rajko Mitić, Beograd CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA |
2 - 0 |
23. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
26.02.2020. 13:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – MLADOST |
3 - 1 |
26.02.2020. 14:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – CRVENA ZVEZDA |
1 - 1 |
26.02.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – RADNIČKI |
3 - 0 |
26.02.2020. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – VOŽDOVAC |
2 - 1 |
26.02.2020. 18:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – TSC |
0 - 1 |
26.02.2020. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – RADNIK |
0 - 1 |
26.02.2020. 18:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – JAVOR MATIS |
1 - 1 |
26.02.2020. 18:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – PROLETER |
3 - 1 |
24. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
01.03.2020. 14:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – VOJVODINA |
1 - 2 |
01.03.2020. 16:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – SPARTAK ŽK |
2 - 2 |
01.03.2020. 16:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – ČUKARIČKI |
1 - 0 |
01.03.2020. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – INĐIJA |
2 - 1 |
01.03.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – MAČVA |
1 - 1 |
01.03.2020. 16:00 Gradski stadion Senta TSC – NAPREDAK |
2 - 1 |
01.03.2020. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – RAD |
1 - 0 |
01.03.2020. 18:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN |
0 - 0 |
25. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
06.03.2020. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – SPARTAK ŽK |
4 - 1 |
07.03.2020. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – JAVOR MATIS |
2 - 0 |
07.03.2020. 16:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – CRVENA ZVEZDA |
0 - 3 |
07.03.2020. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – PROLETER |
0 - 0 |
07.03.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – MLADOST |
2 - 1 |
07.03.2020. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – TSC |
3 - 4 |
07.03.2020. 20:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – RADNIČKI |
1 - 0 |
08.03.2020. 14:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – VOŽDOVAC |
3 - 0 |
26. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
13.03.2020. 16:00 Gradski stadion Senta TSC – RADNIK |
2 - 1 |
14.03.2020. 15:30 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – PARTIZAN |
1 - 2 |
14.03.2020. 16:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – ČUKARIČKI |
2 - 2 |
14.03.2020. 16:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – INĐIJA |
2 - 1 |
14.03.2020. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – MAČVA |
3 - 1 |
14.03.2020. 16:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – VOJVODINA |
0 - 0 |
14.03.2020. 18:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd CRVENA ZVEZDA – NAPREDAK |
3 - 0 |
14.03.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – RAD |
5 - 0 |
27. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
29.05.2020. 15:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – SPARTAK ŽK |
1 - 2 |
29.05.2020. 17:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – ČUKARIČKI |
1 - 1 |
29.05.2020. 19:30 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – CRVENA ZVEZDA |
0 - 5 |
30.05.2020. 15:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – PROLETER |
1 - 1 |
30.05.2020. 17:30 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – MLADOST |
4 - 1 |
30.05.2020. 19:30 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – RADNIČKI |
1 - 1 |
31.05.2020. 17:30 Gradski stadion Senta TSC – JAVOR MATIS |
6 - 1 |
31.05.2020. 19:30 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – VOŽDOVAC |
0 - 1 |
28. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
05.06.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – TSC |
1 - 3 |
05.06.2020. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – NAPREDAK |
1 - 0 |
06.06.2020. 14:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – VOJVODINA |
1 - 3 |
06.06.2020. 16:30 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – PARTIZAN |
3 - 2 |
06.06.2020. 19:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd CRVENA ZVEZDA – RADNIK |
4 - 1 |
06.06.2020. 21:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – INĐIJA |
0 - 1 |
07.06.2020. 15:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – RAD |
4 - 3 |
07.06.2020. 17:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – MAČVA |
2 - 1 |
29. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
12.06.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – JAVOR MATIS |
2 - 2 |
12.06.2020. 20:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – VOŽDOVAC |
0 - 2 |
13.06.2020. 16:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – SPARTAK ŽK |
1 - 4 |
13.06.2020. 20:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – RADNIČKI |
2 - 4 |
13.06.2020. 20:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – MLADOST |
1 - 0 |
14.06.2020. 14:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – VOJVODINA |
2 - 0 |
14.06.2020. 16:30 Gradski stadion Senta TSC – CRVENA ZVEZDA |
2 - 1 |
14.06.2020. 19:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – ČUKARIČKI |
4 - 1 |
30. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
18.06.2020. 19:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – RAD |
2 - 0 |
18.06.2020. 21:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – RADNIK |
1 - 1 |
19.06.2020. 16:30 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – NAPREDAK |
0 - 2 |
19.06.2020. 19:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – PARTIZAN |
1 - 0 |
19.06.2020. 21:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – TSC |
3 - 1 |
20.06.2020. 14:30 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – INĐIJA |
5 - 0 |
20.06.2020. 16:30 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – MAČVA |
3 - 1 |
20.06.2020. 19:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd CRVENA ZVEZDA – PROLETER |
2 - 1 |
TABELA
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Golova | Razlika | Bod | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | • | CRVENA ZVEZDA | 30 | 25 | 3 | 2 | 68:18 | +50 | 78 |
2 | • | PARTIZAN | 30 | 20 | 4 | 6 | 69:25 | +44 | 64 |
3 | ↑ | VOJVODINA | 30 | 19 | 5 | 6 | 47:27 | +20 | 62 |
4 | ↓ | TSC | 30 | 17 | 8 | 5 | 59:34 | +25 | 59 |
5 | • | RADNIČKI | 30 | 16 | 4 | 10 | 51:37 | +14 | 52 |
6 | • | ČUKARIČKI | 30 | 15 | 6 | 9 | 42:36 | +6 | 51 |
7 | • | SPARTAK ŽK | 30 | 14 | 4 | 12 | 46:48 | -2 | 46 |
8 | • | VOŽDOVAC | 30 | 13 | 6 | 11 | 45:41 | +4 | 45 |
9 | • | MLADOST | 30 | 13 | 4 | 13 | 31:40 | -9 | 43 |
10 | • | NAPREDAK | 30 | 9 | 6 | 15 | 33:41 | -8 | 33 |
11 | • | RADNIK | 30 | 8 | 7 | 15 | 34:50 | -16 | 31 |
12 | • | PROLETER | 30 | 7 | 9 | 14 | 30:42 | -12 | 30 |
13 | ↑ | JAVOR MATIS | 30 | 6 | 10 | 14 | 43:62 | -19 | 28 |
14 | ↓ | INĐIJA | 30 | 7 | 4 | 19 | 26:48 | -22 | 25 |
15 | • | RAD | 30 | 4 | 3 | 23 | 23:63 | -40 | 15 |
16 | • | MAČVA | 30 | 2 | 7 | 21 | 18:53 | -35 | 13 |
1/16 FINALA KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
25.09.2019.- 15:30 | BUDUĆNOST (D) | RADNIČKI (N) | 1:4 |
25.09.2019.- 15:30 | BRATSTVO (P) | MLADOST (L) | 1:3 |
25.09.2019.- 15:30 | INĐIJA | DINAMO (V) | 2:0 |
25.09.2019.- 15:30 | NAPREDAK (K) | TSC | 1:1 (PEN. 3:4) |
25.09.2019.- 15:30 | OFK BEOGRAD | RAD | 3:2 |
25.09.2019.- 15:30 | SINĐELIĆ | ZEMUN | 0:0 (PEN. 4:2) |
25.09.2019.- 15:30 | ZLATIBOR | VOJVODINA | 1:4 |
25.09.2019.- 17:00 | OFK BAČKA | RADNIČKI 1923 | 1:0 |
25.09.2019. – 18:00 | MAČVA | METALAC | 1:0 |
26.09.2019. – 15:30 | TRAJAL | RADNIK | 2:3 |
25.09.2019. – 18:00 | ČUKARIČKI | OFK ŽARKOVO | 3:1 |
25.09.2019. – 19:00 | SPARTAK ŽK | NOVI PAZAR | 2:0 (1:0) |
09.10.2019. – 15:00 | VODOJAŽA | PARTIZAN | 0:6 |
10.10.2019. – 15:00 | TREPČA | CRVENA ZVEZDA | 0:8 |
09.10.2019.- 15:00 | PROLETER (NS) | JAVOR | 2:1 |
09.10.2019. – 15:00 | VOŽDOVAC | TELEOPTIK | 2:2 (PEN. 9:10) |
1/8 FINALA KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
10.03.2020. | PARTIZAN | SPARTAK ŽK | 4:0 |
23.10.2019. | MLADOST (L) | TSC | 1:1 (PEN. 5:4) |
23.10.2019. | VOJVODINA | SINĐELIĆ | 4:0 |
23.10.2019. | RADNIČKI (N) | OFK BAČKA | 2:0 |
23.10.2019. | TELEOPTIK | ČUKARIČKI | 0:1 |
23.10.2019. | INĐIJA | PROLETER | 2:1 |
23.10.2019. | OFK BEOGRAD | RADNIK | 1:2 |
20.11.2019. | CRVENA ZVEZDA | MAČVA | 1:0 |
1/4 FINALE KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
03.06.2020. – 15:00 | ČUKARIČKI | RADNIČKI (N) | 3:2 |
03.06.2020. – 17:30 | RADNIK | PARTIZAN | 1:2 |
03.06.2020. – 20:00 | VOJVODINA | MLADOST | 0:0 (PEN 6:4) |
02.06.2020. – 17:00 | INĐIJA | CRVENA ZVEZDA | 1:2 |
1/2 FINALE KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
10.06.2020. – 17:00 | ČUKARIČKI | VOJVODINA | 0:1 (0:1) |
10.06.2020. – 19:00 | PARTIZAN | CRVENA ZVEZDA | 1:0 (0:0) |
FINALE KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
24.06.2020. – 19:00 | VOJVODINA | PARTIZAN | 2:2 (1:0) POSLE PENALA 6:4 (PENALI 4:2) |